Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket már utasított vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket már utasított vissza nagyon durván nő?

Figyelt kérdés
Tehát hogy bűn ronda vagy.. Jézusom.. Hogy nézel már ki saját kategóriában keresgélj... Vak vagy nézz már magadra stb.....
2020. júl. 6. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

Hú, hát nőként bevallom, hogy egyszer talán valóban kicsit erélyesebb voltam, de az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy párszor elmondtam neki kedvesen, hogy nem szeretném, hogy így közeledjen. Nem igazán értette meg, és volt, hogy a koliban az ajtóm előtt várt..

Na, egyszer eldurrant az agyam és jól leoltottam a sokadik próbálkozásnál, valahogy így:"Figyelj, engem te kurvára nem érdekelsz, jó? Gyenge jellemű, hisztis ember vagy és ez nőknek sem áll jól, hogy örökké picsog, hát nem még pasiknak. Szerintem én jobb férfi lennék mint te. Megeszlek reggelire, öregem. Szóval hagyj békén és keress valami hozzád illőbb gyönge láncszemet, mert én inkább élnék 30 macskával, mint veled!"

Amúgy.. tényleg tudom, hogy nem volt szép, de már nagyon-nagyon elegem volt az értetlenségéből. :(

2020. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!