Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Luzer pasik akiknek nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luzer pasik akiknek nem megy a csajozás. Volt már hogy utasítottatok el nőnek a közeledését? Annyira elegetek lett már a kudarcból?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert a "nok kozeledese" szamunkra sci-fi kategoria... Ha annak is hittuk barmi ilyesmit, friendzone/pofaraeses lett belole a vegen :)


35F incel

2019. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Őrültség a múlt alapján a jelent megítéli. Az emberek mégis így élik a mindennapjaikat. Azért élünk ilyen őrült világban. Számomra minden egyes pillanat egy új lehetőség.
2019. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem közeledett felém egy nő sem, így el sem tudtam volna utasítani.

30F

2019. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyetlen nő sem közeledett felém, leszámítva amikor direkt át akartak vágni vagy ki akartak használni.
2019. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő sosem fog közeledni egy lúzer pasihoz.
2019. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Volt rengeteg.

Általános suliba 8 lány vallott szerelmet, de a gond egyik sem felelt meg mert 4 roma volt, 1 kövér, 2 átlagos külsöre, 1 picit szép. Én pedig nagyon szépet akartam.

Volt amelyik zaklatott is hivott folyamatosan ilyenek követett 2 év tartott visszautasitani. Leveleket kaptam egyiktol,másik szemembe mondta harmadik kertesbe hivott vhova de mindre nemet mondtam.


Késöbb meg inkább anyák akarták hogy lánnyukkal összejöjjek de nekem azok már idösek voltak mind 25+, én fiatal lányt szeretnék. Volt egy fiatal is de az meg cukorbeteg örökletes ezert utasitottam el, facen akart beszélni, aztán kérte fözzek neki, vigyem el bulizni táncoljunk de elutasitottam. Aztán Jo par idös is akart de azokat föleg nem dijaztam , pl egyik munkatárs 30-as beszéltem vele mondtam tv antenna helyre tettem, erre ö hát ö is ért hozzà de mást még jobban feltud állitani...stb

2019. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

#6-os

Gratulálok, nagyon kiforrott elképzelésed van arról, hogy kit szeretnél magad mellé társnak!


Sok sikert a hosszú és magányos életedhez...

2019. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán, de én hajlamos vagyok nem észrevenni ezeket a jeleket. Például melóban megjavítottam egy dolgozó csaj gépét aki elkezdett beszélgetni velem de én gyorsan lerendeztem és mentem a dolgomra. Utána két csaj hívott valami hiba miatt amit kb 2 perc alatt megoldottam és otthagytam őket, hiába vigyorogtak mint a vadalma.


Nem tudom ez közeledés-e, de ilyenek vannak.

2019. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-ben a fogorvos néni közeledését, de csak azért mer egy k...va nagy fogó volt a kezében...
2019. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

-17 évesen suliban azért mert kövér volt (én 55 ő 80 körül).

-Szomszédot, mert láncdohányos és foghiányos volt.

-Új szomszédot, mert a kisgyerekével nyomult és mindkettő olyan ragadós volt.

29/F

2019. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!