Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Luzer pasik akiknek nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luzer pasik akiknek nem megy a csajozás. Volt már hogy utasítottatok el nőnek a közeledését? Annyira elegetek lett már a kudarcból?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem a kudarc miatt utasítottam el, hanem más miatt.
2019. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

- kövér lányt

- gyerekes anyukat

- aranyásót

- idősebb női kollégát


Ezek voltak eddig.

2019. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7 es ne legyél szemét, nagyon fáj a magány
2019. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy válaszoljak a kérdésre.

Hozzám eddig csak két csoport közeledett (mindkettőből kb tucatnyian):

- Prostituáltak

- Meleg férfiak

Természetesen mindkettőt csoport tagjainak közeledését elutasítottam. Ezt a két csoportot leszámítva mások nem közeledtek felém.

2019. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tudom milyen a magány van benne részem de amit a #6-os leírt,az szerintem kicsit erős szelekció. Ha valaki így szűri az embereket azt elég sok csalódás fogja még érni. Persze ha valakinek csak egy királylány felel meg akkor ne is adja alább,mindenkinek jobb így.
2019. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#7-es voltam
2019. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyszer közeledtek felém de egyből elutasítottam de csak mert anyám kprabeli volt a hölgy

20 év + azért sok nekem speciel

2019. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!