Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket már utasított vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket már utasított vissza nagyon durván nő?

Figyelt kérdés
Tehát hogy bűn ronda vagy.. Jézusom.. Hogy nézel már ki saját kategóriában keresgélj... Vak vagy nézz már magadra stb.....
2020. júl. 6. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, engem mindig kedvesen utasítanak vissza.
2020. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, valószínűleg azért, mert ilyen buta nővel nem próbálkoztam.
2020. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Igen a legtöbb nőnemű lény bunkó gyökér nem gondod hogy 1 ilyen nyomorékkal össze jövök mint te??? Hasonló dumák
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
A nők is tudnak ám bunkók lenni, ha valami nyomi pasit kell megalázni aki még csóró is mellesleg!
2020. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VincentLaw ***** válasza:
83%

Nekem abból az időszakból van egy történetem, amikor még jártam szórakozóhelyekre, olyan 20 körül lehettem, és 'ugráltunk' a tuc-tuc-ra. (Visszagondolva, jézusom) Na ott a nagy 'ugrálás' közepette véletlenül hozzásimultam valakihez, aki mögöttem volt. Megfordultam, hogy elnézést kérek, ő is pont megfordult, és még mielőtt mondhattam volna bármit is, gyorsan végigmért, és annyit mondott, hogy 'Bocs, nem vagy az esetem!'. A csavar az egészben annyi volt, hogy ott állt előttem egy szélességben 3-szor akkora leányzó, mint én, eszem ágában sem lett volna közeledni hozzá semmilyen szempontból. :D Viszont a mondata olyan váratlanul ért, hogy hirtelen nem is tudtam hogy lereagálni. Viszont csak ott álltam, megalázottan, a kis megmaradt önbizalmamat összekanalazgatva :D

Szerintem ennél megalázóbb szituáció nincs, amikor már úgy vagy lekoptatva, hogy nem is próbálkoztál az illetőnél, ráadásul olyan, aki abszolút nem is az eseted.

2020. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
#5 Ez mekkora sztori!!😂
2020. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
5-ös hehehe :'D
2020. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Én nő létemre sosem mondtam ilyent egy férfinak sem. Ha valaki nem jön be, kulturáltan is le lehet közölni-szerintem.

Ezek a dumák meg, amiket leírtál nagyon felszínes és primitív kijelentések, mi az, hogy “nézz magadra” meg ilyenek? Jó, nyilván, az ápolatlanság nem esztétikus és kívánatos, de amelyik nők/férfiak a külsőségre mennek ilyen szinten, azok jobb is ha lekoptatnak, legalább nem pazarolja az ember az időd rájuk :)

2020. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére még nem. engem eddig még mindig kultúráltan pattintottak le. ha ilyen durván küldtek volna el a francba, lehet hogy soha többet nem is mertem volna próbálkozni. bár ha végig gondolom lehet hogy egy csomó blamától megkíméltem volna magam. mivel így továbbra is próbálkoztam nőknél eredménytelenül. ki tudja hogy a jobb?
2020. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
porig alánám, ha egy nő megtenné a durva elutasítást, sírva menne vissza az édesanyja szoknyájához
2020. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!