Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a társadalom szerint nagyon ronda nők se írnak rám?most vagy ennyire lusták vagy nekik se jövök be?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 21:37
1 2
 11/13 eszes0613 válasza:
Nem lehet, hogy nem külcsín a gond, hanem a belbecs? Félreértés ne essék, nem arra célzok, hogy nem vagy jó ember, hanem, lehet a szöveg nem jó /elönyős amit bemutatkozásként írtál.
2020. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sanyi 01 válasza:
Az is baj ha nyers őszinteséggel mindent elmond valaki.Valóban igaz nincs fehér lovam.Idáig egy két próbálkozást leszámítva ami nem volt szerencsés feladtam.A szüleim betegek voltak és velük foglalkoztam inkább.Most magam maradtam.mindenki azt mondta vigyázz kit fogadsz be mert nem te vagy a lényeg hanem a lakás.Ha rám mosolyog valaki vagy szóba áll velem el vagyok olvadva .Különben valóban nem tudom mit akar egy nő teljesen tájékozatlan vagyok velük szemben.Elvárnak olyasmit ami más számára természetes.Ez van
2020. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sanyi 01 válasza:
Olyan,hogy ronda nő nincs.Én még nem találkoztam ilyennel.Olyannal igen akinek sok elvárása volt mindenkivel szemben de az ilyenek nagyon el vannak szállva.
2020. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!