Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a társadalom szerint nagyon ronda nők se írnak rám?most vagy ennyire lusták vagy nekik se jövök be?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekik se jössz be.
2020. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekik sem tetszel. :(
2020. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért nekik kellene rád írniuk? Légy férfi és ne várd a sült galambot.
2020. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3 nem egyenlőség van, vagy mi a szösz? Vagy ilyenkor nincs, csak ha pl fizetésről van szó? :DDDD
2020. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
De az van, de ha akarok valamit nem fogok várni és ülni a valagamon. Lány létemre én is kezdeményeztem már, ha a másik félre vártam volna, valószínüleg semmi nem lett volna.
2020. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kimondta hogy én még soha nem kezdeményeztem?
2020. júl. 5. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű a történet: a nagyon ronda csajok, nők is jó pasit akarnak maguknak. Te meg ezek szerint nem vagy az !

Hasonló cipőben jártam: majd 10 évig éltem egyedül (1-2 próbálkozást leszámítva) De nem kell feladni és neked kell menni előre, hajtani a dolgot.

Össze fog jönni, mint ahogy nekem is sikerült ;)

2020. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha általában nem írnak rád, változtass a bemutatkozó képeden, szövegeden. Valamit nem csinálsz jól. :)
2020. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Általánosítás a köbön.

Én, mint egy "társadalom szerint nagyon ronda nő", nem keresek jó pasit magamnak :)

Társadalmi nyomás ide vagy oda, inkább vagyok egyedül, mint együtt valakivel, akit esetleg nem szeretek, csak hogy ne legyek egyedül...

Teszem hozzá, hogy azért a nők is megérzik a kétségbeesést, és ha valaki úgy közeledik feléjük, hogy ha ló nincs, jó a szamár is...

2020. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Legyél elégedett magaddal és sugározz boldogságot. Kb ezt keresik a nők és általában mindenki is.
2020. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!