Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi sokáig egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokáig egyedül él, létezik, hogy nem akar lemondani az ezzel járó kényelmről, akármennyire bejön neki a másik?

Figyelt kérdés
Belefutottam egy ilyenbe. Több éve egyedül él. De nem akar komoly kapcsolatot. Az utolsó kapcsolata is ilyen heti egyszeri összejárás volt? Létezik, hogy ennyi egyedül töltött idő után valaki nem áll készen semmi komolyabb dologra sem az életben?

2020. júl. 5. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

#10: A szemléletes példád a te szemléletedről szól. Más, ha feltud kapni 100 kilót egyedül, akkor általában felkap.

Oké, hogy te nem ilyen vagy, oké, hogy ezt nem akarod megérteni, de szerintem felnőttként (mert gondolom, az vagy), leeshetne már, hogy nem mindenki olyan, mint te.

2020. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11: Nekem úgy tűnik, pont te nem érted az utolsó mondatod végét: nem mindenki olyan , mint te.

Én értem, hogy van olyan is, aki pl. imádna 8 órát dolgozni ugyanannyiért, ha 4-et is lehet. De azt ugye érzed, hogy ez pont az emberek KISEBB része?

2020. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#12: A kényelem duma miatt jött a kérdésed. Válaszoltam. Te tovább ragoztad. Én rég elfogadtam, hogy nem mindenki olyan, mint én.
2020. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Létezik hát! Három éve egyedül élek, szórványos alkalmi kalandjaim vannak. Nem szeretnék komolyat - ha ezen szerelmi kapcsolat értendő - és összeköltözni sem szeretnék senkivel. (Ezt egyébként mindig minden hölggyel megbeszélem, tehát az eseti intimitás nem kapcsolat reményében alakul ki.) F50.
2020. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

"..Semmi komolyabb dologra az életben..."

Itt nem erről van szó.

Csak arról,hogy addig alszok hétvégén,ameddig akarok.Oda megyek,addig maradok,amig jol érzem magam.Nem kell engedélyt kérnem,hogy mehetek e,vagy szólnom.

És egyáltalán,minden ,ami körülvesz,annak ott a helye,ahová teszem,és oda pakolok,ahova akarok.Azt eszek,amihez kedvem van.

Semmi se kell mástól,mert mindent megoldok.És nem vagyok rászorulva sem háziasszonyra,sem szakácsnőre.

Találkozunk nálam,vagy nálad.Elmegyünk valahová,és jolérezzük magunkat.


Ezért.

2020. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha van 2-3 csaj akivel hetente egyszer összejár, az elég neki szerintem. :D
2020. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sokan felismerik az egyedül élés előnyeit és nem akarnak ezen változtatni. Normálisnak tekinthető, de hamar eljöhet az idő, amikor a vezetés kényszeríteni fogja az együttélést a várható gyerekszám növekedés miatt. Ennek legegyszerűbb módja a nyomorba döntés, ami vidéken remekül működik már most is. Gondolom ez a sztori városban játszódik.
2020. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: A "vezetés" kéménnyel kezdi a házat. Akinek van 3 gyerek, az ösztönözve van, hogy legyen neki 5, aki meg egyedülálló és becsülettel dolgozik, az meg lakjon 35 évesen a szüleivel, vagy béreljen szobát horror áron, mert jut lakáshoz emberi áron.
2020. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#15 neked gazdád volt eddig, ha így éltél, nem párod. :D
2020. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19#

Hát ez mellé ment.De semmi gond.

:-D

Leírtam,hogy milyen okok miatt él tudatossan egyedül egy férfi.Átvitt értelemben használtam az 1sz,1személyt

Nem rólam szólt a történet.

2020. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!