Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mezőgazdasági,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mezőgazdasági, állattartó férfiak mennyire szimpatikusak?

Figyelt kérdés

Házasodna a gazda műsorba felkértek, de komolytalannak tartom. Elutasítottam. Meg persze nem akarok hírnevet.

Viszont eltudom képzelni ha nem a kamerákról, nézettségről szólna az ismerkedés, akár komoly kapcsolatok is születhetnének.

Egy pár véleményt elolvasnék, kor megjelöléssel. Köszönöm :)

28f



2020. júl. 5. 10:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nyugi nem támadás volt, láttam már utazásom során kis karámba tartott emukat, ami szerintem nagyon necces, mivel az állat viselkedésével ellentétes a környezet, mivel ez az állat alapvetően nagy mozgásigényt igénylő állat, magyarán szólva ha bezárják kis karámba elképzelhető hogy nem lesz kedves, de nem is ez a fő probléma a mozgáshiány emésztési és láb problémát okoz az állatnak.


Tudom, hogy többen tartanak már Magyarországon emut is és struccot ugye a strucc Afrikában őshonos, és kevésbé kedvesebb mint az emu,az emu viszonylag nyugodt, kedvesebb futómadár. De azt is kell tudni hogyan kezelje az ilyen erős testalkatú madarakat szakszerűen, ezek a madarak bizonytalan emberhez nem valók.


Csak leírtam, hogy a 90-es évekbe az EU-nak fenntartásai voltak ezzel kapcsolatban, de ugye a gazdák rácáfoltak, mert az állatok köszönték szépen jól el voltak így is, és nem csak Magyarországon tenyésztik már őket hanem pl. Amerikában kb. 1 millió fogságban tartott emu van. Érdekes hogy nem mennek be a vihar elől fedett területre, a tollai utána milyenek lesznek, mennyi idő alatt szárad meg a tolla? Mivel alapvetően az emu esőzés évszakban elvándorol szárazabb területre, és csak esőzés után megy vissza furcsállom, hogy nem keresik a fedett hely biztonságát, és nagy többségében eukaliptusz erdőben lakik, de füves területen, szavannán és bozótosban is el van természetes közegében, de ha az ausztrál szavannai vadállományt nézzük ott is szokott lenni esőzés,de olyankor a nagy többség abba az időszakba elvándorol. Amúgy az a jó karám, ami hosszabb ahol neki tud indulni futni, kb. mint a futó a futó pályán, mivel az állat viselkedésével ellentétes a környezet, oké megnyugodtam, azért nem kis helyen tartod őket, de nyilván képzéseken is részt vettél már, csak tényleg kíváncsiságból kérdeztem, mivel ilyen kérdést sem mindennap olvasni itt.


Igazából csak kíváncsi voltam, hogy te mire tartod őket, és jó érzés ilyet olvasni, hogy nem a húsáért. Mezőgazdasági állatokat én is csak így tartanék. Pl. tojcsi, gyapjú, tejet nem igazán mert ugye akkor már ahhoz hogy tej legyen akkor már utód szükséges, magyarán nem szeretném vágóhídon látni az általam tartott állatokat.

Akkor ezek szerint csak tojóid vannak? Milyen a tojó ciklusuk? Egy nap egy tojcsi? Ez mindig is érdekelt,hogy náluk hogy működik.

Gondolom csibe korukban vetted őket. Láttam egy-két ilyen hirdetést, egy kifejlett emu lehet kb. 3 milla is. Csak kíváncsiságból megnéztem mennyi most egy emu úgy általában.


Mivel én kézműveskedek is nekem a fő vonal a gyapjú , nyúl szőr, és a toll lenne, ami miatt tartanék főleg állatokat, magyarán én csak fodrászkodnék náluk, illetve tojcsi miatt, ha tehetném, de pl. vannak olyan növények pl amiket termesztenék is, ha az itthoni igények megfelelőek lennének pl. gyapot, mert abból vásznat is tudnék csinálni, magyarán pamutot ruha anyagot. Selyem is megfordult a fejembe, de hogy szegény hernyókat leforrázzam arra nem lennék képes. Szóval a gyapot jó alternatíva lenne selyem helyett, na de az időjárás nem olyan, hogy a gyapotot meg tudja az ember termelni itthon, de a szövéshez tök jó lenne.


Szeretek kipróbálni ilyen kreatív dolgokat. Most pl. a szövést fogom majd kipróbálni. Pl. én pávát is tartanék annak szép tolla van, páva toll fülbevalóm van már, de majd valószínűleg keresek helyet ahol lehet venni páva tollat, mert már kezd elkopni ami van, mert már sokat hordtam. Az emunak is érdekes tolla van amúgy. Szoktak vedleni? Olyankor mit csinálsz a tollukkal?


A több hektár területen én jobban a kóbor kutyáktól félteném, meg az embertől, mivel gondolom ott kevésbé volnának szem előtt, ezt megértem, amin meglepődtem a róka bejegyzéseden, de most már értem, hogy a két lábú róka gondolom az ember, csak a 2 lábat nem vettem észre. Mert általában a róka inkább rágcsálókat vadászik le vagy neked volt ilyen tapasztalat, hogy a róka letámadta az emut? Meglepő ha igen. Ez volt az első gondolatom míg nem láttam a 2 lábú jelzőt.


A főállásod is érdekes a faiskola. Szóval kertészettel foglalkozol fő állásban. Milyen növényekkel?


Szerintem biztos lesz akinek nem lesz kellemetlen a szakmád. Én ugyan nem betondzsungelba lakok, de nem is kertesbe, de szerintem szép dolog és tök jó, ha valaki ilyen helyen ilyenbe fog, és megnyugtató hogy igen felelősség teljesen műveled. Gratula hozzá, biztos fogsz találni társat majd. Azért mertem írni mert nem az ismerkedés kategóriába volt a kérdésed, magyarán véleményt is lehet ebbe a kategóriába írni. Remélem nem bánod!

2020. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!