Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mezőgazdasági,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mezőgazdasági, állattartó férfiak mennyire szimpatikusak?

Figyelt kérdés

Házasodna a gazda műsorba felkértek, de komolytalannak tartom. Elutasítottam. Meg persze nem akarok hírnevet.

Viszont eltudom képzelni ha nem a kamerákról, nézettségről szólna az ismerkedés, akár komoly kapcsolatok is születhetnének.

Egy pár véleményt elolvasnék, kor megjelöléssel. Köszönöm :)

28f



2020. júl. 5. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%

Ha jól megy neki és van pénze akkor jöhet a fickó!


Amúgy felejtős!

2020. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Állattartó, mint hajnalbanel kel a desznyóknak ennyi annyi, vagy olyan "zöldbáró", sok lenyúlt EU. lóvéval, és saját birtokkal?
2020. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Csak ha inszeminátor végzettsége is van:-))
2020. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire, mert sosem költöznék tanyára, úgyhogy nem lenne közös jövőnk.
2020. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jogos, itt is lehet többféle szempont.

Ha mondjuk magamat veszem példának: csak néha koránkelős, nem báró, de nemis disznószarban taposó...

Földművelés, állattartás kisebb üzemben. (Picit szűkítve a kört, ha így jó)

Mellesleg itt már elis bukott a tv szereplés. Mivel mondtam hogy nincs se 400hektár földem, se 100 marhám se 50 milliós traktor. Nincs mutogatni való, és ez nekem jó is így.

2020. júl. 5. 11:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A szemelyisegetol függ.

Ha hajlando bejarkalni a varosba meg utazgatni szereti a kulturalis programokat,nem azt hangoztataja feszt h a varos milyen szr nincs begyepesedve akkor jöhet,még segitek is neki a meloban.

2020. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen élnék vidéken. Alapjában szimpatikus, hogy sok mindenhez ért, és meg tudja teremteni közvetlen az élelmiszert, ha mellette nem lóg ki a kapa a szájából és lehet vele beszélgetni mindenről.

Az RTL műsornál úgy érzem, hogy nem a házastárs megtalálása a céljuk, hanem a nézettség miatt valami extrémebb szereplőket dobjanak be. Legalább a jelentkezők felének eszem ágában sincs tanyára költözni és házasodni.

40+

2020. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6os, 7es, korrekt. Teljesen igy gondolom én is.

Emellett tiszteletben tartom azt is aki nem élné a vidéki életet. Nem vagyunk egyformák.

Engem épp a városi zaj az ami taszít.

2020. júl. 5. 13:02
 9/21 anonim ***** válasza:

Mezogazdasaggal foglalkozo johet, ha szimpatikus.


Allatarto viszont nem, vegan vagyok es elitelem az allatok kizsakmanyolasat.

2020. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaj az állatok is van amelyik ragadozó,még meg is kell ölnie az aldozatat h megegye. Akkor azokat is eliteled?


Mondjuk birkaknak kecskeknek jó,amerre ellat mindenütt kaja :D

2020. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!