Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mezőgazdasági,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mezőgazdasági, állattartó férfiak mennyire szimpatikusak?

Figyelt kérdés

Házasodna a gazda műsorba felkértek, de komolytalannak tartom. Elutasítottam. Meg persze nem akarok hírnevet.

Viszont eltudom képzelni ha nem a kamerákról, nézettségről szólna az ismerkedés, akár komoly kapcsolatok is születhetnének.

Egy pár véleményt elolvasnék, kor megjelöléssel. Köszönöm :)

28f



2020. júl. 5. 10:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Neked nem kell ölnöd minden étkezés előtt,nagyuzemben megcsinaljak helyetted. Amugy meg azon nem gondolkodtal még h a vilag igy lett teremtve h vannak husevo elolenyek?
2020. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem szimpatikus a dolog, bocsi
2020. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mint korábban írtam, példa legyek én. De biztos más is van ezzel így.

Tyúk... tojását elveszem, biztos borzasztóan fáj neki ez a dolog. Lelkiseb. De mindent megkap cserébe hogy helyreálljon a béke.

Futómadarat pedig szaporítom. Tőle is szintén elveszem a tojást. Ez sajnos ilyen világ.

Ha erre a kizsákmányolasra kitértünk, bár nemkéne. Megjegyzem, kutyát, macskát se illik tartani, ők is kivannak zsákmányolva mert a mi örömünkre tartjuk őket.

2020. júl. 5. 22:05
 14/21 anonim ***** válasza:
Milyen állataid vannak? Amúgy a házasodik a gazda egy nagy hülyeség.
2020. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Futómadár? Strucc? Se egy alpaka? Aminek a szőrét kézműveskedéshez fodrászkodnátok el? 💇


Paci?

2020. júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok azert erdekelt mert irtad hogy nem nagy teruleten. A szóban forgó állat ahogy írtad futómadár tehat nagy teruletre van szuksege hogy mozoghasson. Magyaran erdekelt az állat jóléte azért írtam, hogy mekkora teruleten vannak tartva mert nem valo ez a típus zárt térbe. A masik ami erdekel hogy van e fedett helyuk ahova tudnak menekulni vihar elől mert ugye nincs zsírmirigyük ergo teljesen elázik. Azt tudom hogy alkalmazkodtak az itthoni klímához de én még mindig azt mondom hogy egy ilyen madárnak az itthoni klíma állatkínzás annak ellenére hogy az EU már ezt elfogadta mivel az itthoni állattartók cáfolták ezt és ezért állat jóléti szabályokat hoztak létre és képzéseket. Tehát csak arra voltam kíváncsi hogy a futómadaraidnak van-e nagy terulet es mekkora es van e jo meleg istállójuk ahova tudnak menekulni vihar elől? Bar ezek a madarak a nagy páratartalmú legkört kedvelik szülőhazájukat tekintve.


Amugy irtad hogy a tojcsit veszitek el de gondolom egy ilyen állatot nem csak a tojcsiért tartjátok arrol nem is beszelve hogy a futomadar comb olyan izmos hogy sec perc alatt kiutnek egy embert is.


Amugy kulonbozo futomadar forumokat es kepzeseket ajanlok inkabb ismerkedesre mint a gyakorit itt nagy tobbsegben olyan valaszokat kapsz hogy neki nem tetszik, nem szimpi, ő varos lako, o inkabb a nagy város és stb. De remélhetoleg lesz olyan aki ezt cáfolja. Amugy nekem egyaltalan nem necces allattenyeszto a szakmam de nem dolgozok szakmaba. Az volt a kerdes hogy mennyire szimpatikus egy altalanos valasszal tudok valaszolni nem ismerkedesi szandekkal csak hogy ellentetes peldat is irjak, ha az ember szimpatikus magyaran bejon kivulrol belulrol es mindent megad az EU-s joleti eloirasoknak megfeleloen az allatainak es az allatai boldogok es tenyleg emberseges modon tartja es profin ert hozzajuk es nem veri oket akkor termesztesen szimpatikus. Mint irtam nekem ilyen kornyezet nem kellemetlen sőt imádom a természetet attól függetlenül hogy nem kertesben lakom, de nyílvan annak a kornyezetnek megfelelonek kell lennie mind az allatnak mind az embernek. Bar lehet elso korben azert félnék egy ilyen futómadártól. Szoval ne add fel biztos lesz olyan aki nem betondzsungel lako ugy mint én.

2020. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Amugy a hazasodik a gazda misorvezetoi szerintem cuppantak volna rad ilyan allatok miatt mert nem mindennapiak magyaran marketing szempontbol biztos nagyobb nezettseged lett volna mint a tobbinek akiknek a megszokott állatai vannak de mint írtam szerintem nagy hülyeség az a műsor én nem is néztem csak kivancsi voltam ugyan egyutt maradt e a valasztottal valamelyik de egyik se szoval nem ez a musor hozta el nekik a boldogsagot, mert egyik se. találta meg a társát, általában olyan társ jelöltek jelentkeztek akikkel nem volt oda vissza vonzodas érthető hogy nem választ olyat akihez nem vonzodik mert az élete nem egy show műsor es boldog csak akkor lehet ha a társát ralálja meg magyarán szólva az igazit akit ő is szeret ezert tartom hülyesegnek mert nem ő választ hanem a csatorna választ nőket vagy pasikat nekik a valogatason. Kb. Mint allattartasba kivalasztasz egy kakast a tyukoknak bizonyos szempontok szerint. Ezek csak a tv csatorna nezettsegenek novelesere szolgalo műsorok lehet van amit forgato könyv szerint forgattak magyarán valószínűleg nem minden spontan természetesen zajlik egy ilyen valóság show-ba. Szerintem jól tetted hogy nem jelentkeztél.
2020. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

* mert egyik se találta meg a társát


A pont nem kell oda csak elírtam mint ahogy a következő mondatba is egy két szót, javítva.


* és boldog csak akkor lehet ha a társát találja meg magyarán szólva az igazit, akit ő is szeret, ezért tartom hülyeségnek, mert nem ő választ, hanem a csatorna választ nőket vagy pasikat nekik a valogatason.

2020. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
* a műsorvezetőket is elírtam
2020. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

16

Jól kitértünk.

Jelenleg csupán 4 emuról van szó.

Több nagyobb földterület adott, de ahol a madarakat tudom tartani megfelelő feltételekkel, és viszonylag biztonságban(!), az a terület csak 1500nm kb. Viszont mindenük megvan, füvet, alacsonyabb fák lombjait legelik, szélvédett hely. A fedett helyüket nem használják, nem hajlandóak bemenni.

Nem ritka madár, sokan foglalkoznak vele, és sok helyen negyede vagy még kisebb területen tartják őket.

Van 20-22ha földterület, de nem tudnám ott biztonságban tartani őket (bár ott sok madár jól megférne), kóborkutyák és 2lábú róka folyamatos veszélye miatt.

És nem szoktunk vágni, nemis enném meg a húsát mert annál jobban szeretem őket egyben látni.

Talán többnyire megválaszoltam.

Nagyjából kirajzolódik azért hogy ez nem főállás, csak egy ág a mezőgazdaságban ami egyébként jó jövedelmet is biztosíthatna akár önmagában is, ha minden úgy működne ahogy kellene.


Ha kiírtam volna hogy faiskola a fő profil, nem lett volna figyelemfelkeltő.

2020. júl. 7. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!