Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tényleg kimondottan csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tényleg kimondottan csúnya, ronda férfiak milyen helyzetben vannak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Egy valóban ronda nagyon előnytelen külsejű férfiak is szeretnének olyan barátnőt, aki tetszik nekik. Így lehet olyan barátnőjük vagy egyáltalán milyen helyzetben vannak ezek az úri emberek, lehet örökké egyedül maradnak,magányra vannak ítélve vagy leadják az igényeiket
2020. júl. 4. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy csúnya, neked is lesz párod.
2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Na itt ilyenből sokat találhatsz. Őket hívják incelnek.
2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
2# Lol, én azt olvastam itt, hogy csak a személyiségen múlik, ki az incel. Most akkor hogy van?
2020. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pl.


[link]

2020. júl. 4. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy így nézel ki. Küldj képet magadról, szerintem 100%, hogy nála jobban nézel ki.
2020. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Külsőre előnytelen férfiaknak az az egyetlen vigasz, hogy a nők előbb vagy utóbb kénytelenek belátni, hosszútávú terveiket csak akkor tudják megvalósítani, ha olyan férfiakkal is hajlandóak foglalkozni, akik korábban szóba sem kerülhettek. Mivel nagyjából ugyanannyi férfi van, mint nő, ha évtizedes elkötelezéségről van szó (család, házasság), akkor az átlagos, sőt még a kifejezetten ronda férfiakat is be kell vállalni. Nincs mese, jó pasiból alig van, így alig egy pár nőnek juthat ilyen férfi, a többinek be kell érnie azzal, amit meg tud kapni.
2020. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még egy átlagos külsővel is nagyon nehéz boldogulni, nem hogy rondaként.
2020. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kimondottan rossz helyzetben vannak.
2020. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
xDDDDDD nee ezt a képet hallod :D Menj már te troll
2020. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani, mert nincs olyan ismerősöm aki annyira ronda lenne, hogy ne tudjon nőt szerezni. Gyakorlatilag lehetetlen összejönni nővel ronda férfiként. Ezért is örültem egy kicsit, mikor kötelező lett a maszk. A nők rád sem pillantanak,esélyed sincs.
2020. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!