Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit szeretnétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szeretnétek, mit írjon nektek egy nő ismerkedéskor? Illetve mikor először írtok rá?

Figyelt kérdés
Élőben nincs bajom a kommunikációval, a levelezéssel sem, de ez a Tinderes ismerkedés sajnos nem megy valamiért.
2020. júl. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Akkor írok rá, ha nem teljesen vadidegen és szánalmas ismerkedős kérdések nélkül ia tudunk dumálni valami közös dologról

2. Hogy először hogy ír, az teljesen mindegy. De ha nem vesz részt aktívan a beszélgetésben, én hiába töröm magam. Szeretem az értelmes beszélgetéseket, amik ott tartják a figyelmem. Nem szeretem a buta nőket, szűk (főleg nőies) érdeklődéssel.

2020. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam, hogy Tinder. Akkor viszont akkor írok rá, ha van valami a biojában, amivel kapcsolatban lehet beszélgetést kezdeni
2020. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, én nem írtam még semmit magamról. Akkor lehet hogy ez is a baj.
2020. júl. 3. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Írja meg a számát.
2020. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ismerkedni egy szexpartnerkeresőn? Jaj, szegénykém...
2020. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha élőben megy, akkor minek akarsz Tinderezni? Miért cserélnéd el a normalitást az abnormalitásra?
2020. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!