Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes férfiak, ti hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes férfiak, ti hol ismerkedtek, ha tartós kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tehát, hol legyen a kiszemelt nő? :) Mit tegyen azért, hogy összejöjjetek?

2017. márc. 11. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Liget club ma este.
2017. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mit takar nálad a rendes? :)

én főleg online ismerkedtem eddig, de nem tudom melyik lenne a legjobb, mert én ritka nőt keresek, de keresem a lehetőségeket hol találhatok rá :)


24F

2017. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
MoM Park vagy Mammut ma délután. Vennem kéne valami pólót vagy nadrágot, de elég nehezen szánom rá magam az ilyesmire, meg amúgy se értek a divathoz, ha vásárlás közben találkoznék egy kedves lánnyal, aki ajánlana nekem olyan ruhát, ami szerinte jól áll rajtam, akkor utána lehet, hogy meghívnám egy italra is.
2017. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Könyvtár?

Állatmenhely?

Ingyenes levesosztás?

Húsvéti körmenet?

Több nem jut eszembe most, de majd még agyalok! :)

2017. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Online próbáltam, sikertelenül. Meg személyesen baráti társaságban, majd még kiderül.

Kezdeményezni kell, és nem a jégkirálynőt játszani. Ilyen egyszerű.

2017. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neten próbálkoztam, de aztán annyit csalódtam az ottani nőkben, hogy inkább nem is érdekel már. Élőben pedig csak kapcsolatban lévőkkel találkozom, vagy olyannal, aki egyáltalán nem érdekel, úgyhogy hanyagolom az egészet.
2017. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
sehol :D úgyis mindig a gyökerek kellenek nekik. :P
2017. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Sehol, mert már beletörődtem, hogy rendes férfi egy nőnek sem kell, főleg ha alacsony és ronda, mint én.
2017. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már sehol,esélyt sem kaptam se élőben,se neten... Aki nem születik jóképűnek,úgysincs esélye a nőknél... :/
2017. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kizárólag az utcasarkon, vagy apácazárdában.

De komolyra fordítva: nem vagyok túl válogatós, ami a helyszíneket illeti, viszont EQ-ra nagyon válogatósnak tartom magam. Ez is oka, hogy kevés kapcsolatom volt eddig, hiszen kevés ember üt meg erkölcsileg egy normális szintet.


És egyáltalán nem vallási erkölcsökre gondolok, hanem józan paraszti ésszel belátható, emberi, humánus dolgokra. Pl ne valamiféle felszíni érdekből járjon velem a nő, hanem érzelmekből, és legyen sportszerű a hozzáállása. Külsőre csak annyi, hogy ne legyen kövér, vagy ne nagyon legyen, és arcra elfogadható legyen. A kisugárzás a döntő, ez a tekintetből is látható valamelyest.


Hogy hol, az tehát számos helyszín lehet...

Pl valamiféle közös tevékenység kapcsán: munkahely, hobbi kör, közös hobbi, interneten át, könyvtár, stb...


Ha egyedül neveli kisgyermekét egy nő, rájuk is nyitott vagyok. De hát eddig többször tapasztaltam netes ismerkedésnél, hogy az ilyen nők nagyon félnek ismerkedni, erőltetik, de nem mernek, félnek az újabb csalódástól, na meg már van gyerekük és ezt is figyelembe veszik, tehát nem akarnak még egy elbaltázott kapcsolatot, amiben a gyerekük megint szenved pl a szülők kiabálásától stb... Legalábbis ezt vettem le eddig az ilyen helyzetben levő nők érzelmeiből.

2017. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!