Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes férfiak, ti hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes férfiak, ti hol ismerkedtek, ha tartós kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tehát, hol legyen a kiszemelt nő? :) Mit tegyen azért, hogy összejöjjetek?

2017. márc. 11. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Rendes férfiak, ti hol ismerkedtek, ha tartós kapcsolatot szeretnétek?"

Bárhol keresem, sehol sem találom. Túl a 30on már teljesen feleslegesnek tartom az erőlködést. Mindig ugyan az volr a forgatókönyv akár élőben, akár neten csináltam. Egyetlen nőnek sem kellek mert ronda vagyok és alacsony.


Tehát, hol legyen a kiszemelt nő? :)

Teljesen mindegy.


Mit tegyen azért, hogy összejöjjetek?

Létezzen (akinek elfogadna)

2017. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Furán fog hangzani, de a postán. :) Az elmúlt hónapokban akármikor megyek a postára csekket feladni, mindig van egy-egy nő, aki megbámul, vagy folyamatosan néz. Az más kérdés, hogy épp tetszik-e, vagy sem. Azóta szeretek postára járni. :D

Neten szoktam amúgy próbálkozni, régen ott ismertem meg a barátnőimet, de mostanában nincs sok sikerem. Sajnos elég nehéz normális nőt találni. Nagyon sok a "minden napomat bulizva töltöm" partylány, vagy épp a 2-3 gyerekes tinianyuka, vagy a golddigger típus.

Számomra a legjobb ismerkedős helyszín az utca vagy a város. Persze, a mai nők erre azt mondják, utcán nem elegyednek beszélgetésbe, mert sietnek, nem érdekli őket, van barátjuk, stb.

Nem kell sokat tennie érte, elég, ha rám mosolyog, vagy odajön valami kamu kérdéssel akár. Egyszer egy leányzó úgy jött oda hozzám, hogy mikor jön az XY számú busz. Vicces volt, mert előtte napokig láttam azon a buszon, szóval egyértelmű volt, hogy nem azért érdeklődik. :)


30F

2017. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Direktben egyértelműen neten, hiszen ott elsőre is látszik valami a személyiségből, míg élőben nem. Élőben max úgy, ha épp látószögbe kerül egy lány, aki potenciális jelölt lehet, és ha pont úgy alakul, hogy jobban meg tudjuk ismerni egymást. Direktben ismerkedni élőben sem idegenekkel, sem ilyen félismerőssel (pl. munkatárs, akivel amúgy nem nagyon van ok kommunikálni) nem tudok, mert nem értem ezeket a rituális táncokat.
2017. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Neten keresgéltem (és találtam).

Viszont az ottani tapasztalatok hatására már valszeg messze nem vagyok annyira rendes, mint elôtte voltam, és ezt a barátnôm is megszenvedi idônként.

2017. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sehol, én már feladtam.
2017. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#8 legalább őszinte vagy magadhoz :D
2017. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!