Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány írtok neki?

Figyelt kérdés

Tudom tudom nen a szociál médián kéne kezdeményezni, de ha netán ott tetszik meg valaki, akkor rá írtok?(nyílván egy időután ha közel laknak a felek mehetnek a találkozok is)

De --> Esetleg ha beszélgettek egy jót akkor utána gyakran keresitek?

Írjátok le a véleményetek.


2020. júl. 2. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És azért gondolom,hogy ráírsz mert nem hiszem hogy itt valakinek is lenne annyi vér a pucájában hogy a nyílt utcán leszólítja az xy-t.

Meg ha valaki kapcsolatban van, az általába kiteszi facebookra kb 1525 képet amire voltaképp nem kiváncsi a kutya se. Dehát ha nem teszed ki az már nem is kapcsolat:')

2020. júl. 3. 11:23
 12/17 anonim ***** válasza:

De most mire gondolsz? Látok egy 20 év körüli csajt a facebookon fürdőruhában, utazós képekkel. Megtetszik meg minden, de attól még nem fogok ráírni minden ilyen csajra aki tetszik.


Amúgy meg nehogy azt hidd hogy a nők nagy része válaszolna. Simán megnézik a profilodat és ha nincs rajta kép utazásokról, kocsiról, lakásról akkor szóba se állnak veled. Ráadásul mivel ott a tinder, bármikor talál magának valakit.


Szóval egy kicsit el vagy tévedve kislány, nem fog rád írni életed szerelme csak úgy facebookon, hiába is várod.

2020. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja, hogy úgy érted, hogy meglát valaki közösségi oldalon és úgy ír rád? Van ilyen is, kolléganőmnek így lett férje.

Mondjuk ez nem annyira jó módszer ebben a felállásban, de ha ismered valahonnan, bejelölöd és írsz neki, az más.

2020. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

Szerintem a tinder meg az ilyen társkereső oldalak a legalja..xd

Ott maximum egy éjszakás kallandra találsz az esetek 95%ban. Isten ments hogy én feltegyem a sok kanos leélt férfi közé magam..

Elvagyok tévedve? Életem szerelme majd biztos egy szép tisztásra vágtat értem a lovon nem?

Legtöbb kapcsolat szociál médián kezdődik de az is inkább facebookon.

De te nyugodtan huzogáld a tindert :)

2020. júl. 3. 13:18
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja és nem minden nő azt nézi hogy jajj ki mennyire nagyzol. Nem muszáj kiteregetni az életed hogy neked ez és ez van hu de nagy jampi vagy oszt akkor.

Ha egy nő lát egy igényes jó kinézetű férfit egy profilon és kap tőle egy normális,nem nyomulos illedelmes üzenetet és éppen szingli elhiszed hogy válaszol?:)

2020. júl. 3. 13:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Vicc amikor valaki egy kép alapján megtetszik:D
2020. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most mert? A képen nem az adott személy van? Tetszeni lehet úgy is ha nem ismered..
2020. júl. 4. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!