Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány írtok neki?

Figyelt kérdés

Tudom tudom nen a szociál médián kéne kezdeményezni, de ha netán ott tetszik meg valaki, akkor rá írtok?(nyílván egy időután ha közel laknak a felek mehetnek a találkozok is)

De --> Esetleg ha beszélgettek egy jót akkor utána gyakran keresitek?

Írjátok le a véleményetek.


2020. júl. 2. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem írok már senkire. Ismerkedtem már neten, de mindig a lányok írtak rám. Egy lány volt, akinél közös ismerősök szóltak, hogy írjak rá nyugodtan, mert bejövök neki. Ráírtam és vele össze is jöttem.

Rajta kívül még volt egy lány, akire ráírtam. Egy csoportban szinte minden hozzászólásom lájkolta, szivecskézte. Gondoltam, hogy talán bejövök neki. Normálisan ráírtam és azóta sem írt vissza...

Szóval, többet senkire sem írok. Itt is rengeteg nő panaszkodik, hogy ne zaklassák őket a neten és hasonlók. Hát, ha a nőknek az kell, hogy ne kezdeményezzen a férfi, akkor nem kezdeményezek. 2 olyan lány is volt, akiről visszahallottam, hogyha rájuk írok, akkor összejöttek volna velem. Hát, így jártak.

2020. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt hogy ráírtam, ha jól ment a beszélgetés KB 1 hét után el is hívtam. Általában ez be is jött.
2020. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenkire ráírnék, lehetnék munkanélküli is. Kb minden harmadik nőt szépnek tartok a korosztályomban... Nem csesztetem őket csak azért, mert jól néznek ki. Jó lenne, ha te is végre felnőnél és felfognád, hogy az emberek nem így működnek. Idegenekre azt leszámítva, hogy bejönnek, teljesen indokolatlanul ráírni tróger és dedós dolog
2020. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nyilván nem mindenkire kéne, de ha valakinek EGY LÁNY megtetszik, arra mért lenne dedos dolog kulturáltan rá írni? Illedelmesen?

Gondolom szingli vagy te is xd

2020. júl. 2. 23:43
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem írsz rá a kiszemelt fiúra te magad? :)
2020. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
4# Nem írunk rá arra az egyre se mert a csajok 90%-a nem veszi jó néven az ilyesmit, ráadásul ő azt nem tudja hogy a srácnak ő az egyetlen. Valószínűleg azt hiszi majd hogy valamj kanos srácról van szó és egyből lekoptatja.
2020. júl. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi az hogy egy lány megtetszik?

A korosztályomban (18-30) szerintem legalább a nők felére mondhatom, hogy szépek, "tetszenek". Akkor most menjek fel Facebookra és mindenki aki kicsit is jobban néz ki vagy megfelel az én ízlésemnek, arra írogassak rá valami baromságot, akár attól függetlenül is, hogy láthatóan van valakije?

Nem igazán értem a felvetést...

Facebookon amúgy is az ismerőseim dolgait látom, és esetleg az ismerősök ismerőseit ajánlja fel, hogy jelöljem be. Akkor közülük kellene "válogatni"?

Elég furcsán nézne ki, hogy csak úgy idegenként írogatok az ismerőseim ismerőseinke és szerintem hamar elterjedne, hogy "van egy idióta aki válogatás nélkül írja a faßságait minden csajnak"...

2020. júl. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a lényege az ismerkedésnek, hogy aki tetszik, arra rá kell írni, különben sosem lesz senkid, a nők nem kezdeményezőek, ha meg lepattint, akkor tudod, hogy nincs esélyed és nem emészted tovább magad miatta.
2020. júl. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6/8

Szerintem egy lány sem veszi rossz néven ha rá ír egy fiú illedelmesen és netán elenged egykét szerény bokot.. pl:szép a mosolyod.

Tapasztalatbólmondom, ha rám ír egy fiú levágom ha fuckboy de ugyanakkor azt is ha normális.

2020. júl. 3. 11:15
 10/17 A kérdező kommentje:

Jajj na de emberek..

Nem tetszhet nektek mindenki csak mert jol néz ki:D pff

Ha komolyan gondolod és tényleg egy ideje tetszik a csaj akkor gondoltam hogy normálisan rá írsz, nem úgy hogy jó akkor erre arra is. Istenem olyan talpraesettlenek ezek a mai férfiak.

2020. júl. 3. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!