Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kitörni?

Figyelt kérdés
Szegény családba nőttem fel és mindig csak a munka a munka annyira megszoktam hogy 37 éves férfi vagyok van már mindenem lényegében de nincsen társam ami zavar
2020. júl. 2. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy hobbit, ahol sok új emberrel fogsz megismerkedni. Barátkozol nőkkel és férfiakkal egyaránt, aztán a többi majd alakul.
2020. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csillagászat mi érdekel az ugye meg nem vonzó gondolom a nőknél.
2020. júl. 2. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hobbi egy remek ötlet. A lényeg, hogy találd meg, ami a munkán kívül érdekel. Legyen az sport, művészet, olvasás, zene, és keress olyan közösséget, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak: fórumok, fb csoportok. De az is rengeteget segít, ha szimplán nyitott és kedves vagy. Én szinte az összes eladóval nagyon jóba vagyok, ahova szoktam járni, pusztán mert mindig mosolygok, kedves vagyok, egy idő után megkérdeztem, hogy vannak. Most már azonnal integetnek a pénztárból, mikor belépek a boltba, pedig Budapesten élek, és forgalmas üzletekről van szó. Az emberek keresik a kapcsolatot másokkal, ha te nyitott vagy erre, és van 1-2 kedves szó a tarsolyodban, nem nehéz.

Ha van rá kapacitásod, akkor netes társkeresőknek is lehet egy esélyt adni, de tény, hogy elég lélekölők tudnak lenni.

2020. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotos klub? Fotozni mindenki szeret. Es sok uj helyre lehet eljuti es ismerkedni
2020. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csillagászat mi érdekel az ugye meg nem vonzó gondolom a nőknél."

Nekem vonzó, én is egy időben az akartam volna lenni, csak sajnos az a szintű fizika, ami ehhez kell, már bőven meghaladja a képességeimet.

2020. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!