Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet kitörni abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kitörni abból, hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 28 évesen. Utolsó kapcsolatom 3 éve volt.

Az a baj, hogy barátaim nincsenek akikekkel eltudnék járni, így ismerkedni is lehetetlen. Netes társkeresőkön teljes kudarc, kép alapján nem vagyok nagy szám. Ott jut 10 pasira 2 csaj szal esélytelen. Munkahelyen dumálgatok mindenkivel de ott is már kialakult csoportok vannak akik elszoktak néha járni de amúgy az emberek 90%-ának kapcsolata vagy házassága van.


2018. jún. 24. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nézz ki jól és úgy nem kell tenned érte semmit! Ha nem megy akkor keress egy más elfoglaltságot amitől boldog leszel.
2018. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Ismerős helyzet, annyi különbséggel, hogy kicsit idősebb vagyok, de nekem még csak nem is volt soha senkim (mondjuk ez az én hibám is, részben meg egy betegség az oka). Ha esetleg szoktál utazgatni tömegközlekedésen, akkor ott is beszélgethetsz, vagy kérj meg valakit, hogy mutasson be csajoknak, esetleg eljárhatsz olyan helyekre is, ahová nem "ciki" egyedül menni, pl. könyvtárba. Jobb ötletem most nekem sincs így hirtelen, a hozzánk hasonló embereknek szerintem még nehezebb, mint másoknak, én legalábbis ezt tapasztaltam, és még csak szerencsém sem nagyon volt soha.
2018. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerintem nem ciki egyedül menni ide-oda (és ezt nőként mondom). Miért kéne kihagynom egy eseményt vagy kiállítást, bármit csak azért mert nem jön mellettem senki?!

Kérdező, nyugodtan mozdulj ki, még olyan helyekre is, ahol eddig nem jártál, bővítsd a szociális hálódat, és előbb-utóbb belefutsz majd olyanba, akivel ismerkedhetsz, ráadásul már nem kell majd azon görcsölnöd, hogy tetszel-e neki, hisz a személyes ismerkedésben ez a jó, hogy akkor jut tovább, ha megvan a kölcsönös szimpátia.

2018. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha neked más emberek kellenek, hogy kimozdulj...


Nekem nőként még így is nehéz dolgom van, hogy egyedül is kimozdulok és elmegyek oda, ahova akarok, legyen az akár egy rendezvény, ahol csak néző vagyok, egy verseny, amin részt veszek, egy utazás... bármi, ha akarok, és tudok, megyek... széles az érdeklődési köröm, nekem pont az a problémám, hogy kevés hasonló van, a legtöbb ember olyan, mint te. Csak ha én is nehezen találok olyat, akivel működhet, és az is foglalt, pedig én kimozdulok, akkor te hogy akarsz, ha nem mész sehova? Legalább egy hobbit találj, ami miatt kimozdulsz hasonló érdeklődésű emberek közé, és már azzal is előrébb vagy.

2018. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3: Én a magam részéről szarul érzem magam egyedül, főleg olyan helyen, ahol nem ismerek senkit. Úgyhogy sokszor inkább nem is fájdítom a szívem azzal, hogy itt vagy ott esetleg lenne engem érdeklő program, de úgyis valószínűleg egyedül kellene mennem, és így nem olyan jó.
2018. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nyugi, én sem így születtem, sőt! Nagyon is zárkózott típusú nő vagyok, de apró lépésekkel eljutottam oda, hogy már nem okoz gondot a különböző eseményeken való részvétel. Magyarul tréningeztem magam, mert nem akarom úgy érezni, hogy kevesebb ember vagyok, társtalanul. Nem szégyellem, és legalább ezzel a hozzáállással egyúttal teszek is az ügy érdekében. #3
2018. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jól vagy legyél gazdag! Másképp esélytelen.
2018. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy barátaim nincsenek akikekkel eltudnék járni"

Mindegyik kerdes igy kezdodik, el se olvasom a tobbit.

TIPIKUS.

Legyenek barataid, ne maradj otthon, igazold vissza a facebook esemenyeket es menj is el rajuk. Iratkozz be tanc tanfolyamra. Nem is ertem miert nem jut el a maganyos fickok agyaig h olyan helyre kell menni ahol sok a lany. Tanc tanfolyamon mindig hiany van fickokbol. Ha most valami kifogast mondasz a tancra, hogy nincs penzed, nincs idod, nincs ritmuserzeked, nos, akkor meg nem faj elegge a magany. Kicsit eroltesd meg magad, mert ha mindent ugyanugy csinalsz mint eddig akkor minden ugyanilyen marad.

2018. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett 0%-ra lehúzni a válaszomat. Mondjuk azt sem értem, miért lepődöm meg még x év után is a primitív, agyhalott gyk-s hozzáálláson.
2018. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pasiként nehezebb véleményem szerint egyedül elmenni valamerre mint nőként. Mert biztos van olyan nő is aki egyedül van de általában 2-en 3-an járnak és ha egyedül vagyok elég cink odamenni hozzájuk.

A tánc amúgy nem rossz ötlet.

2018. jún. 24. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!