Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexkapcsolati státuszból hogy tudna kitörni egy nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi kell ahhoz, hogy többnek gondoljátok az adott nőt?
2018. aug. 12. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Megbízhatóság, hosszú távú elviselhetőség, vagy hogy nincs már meglévő asszony akit valamiért nem lehet dobni.
2018. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Ha valakivel csak szexelni akarok annak megvan az oka. 28/F
2018. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne reménykedj, okkal vagy ebben a státuszban.
2018. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

1) Ha többet akarsz a szexnél, akkor többet kell tudnod nyújtani annál, mint hogy luk van a két lábad között.


2) A saját ligádban keress férfit, ha jobb férfit akarsz annál, automatikusan szextárggyá minősíted le magad.

2018. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
65%
Sehogy. Akivel szexkapcsolatot alakítok ki, azzal nem véletlenül lett csak annyi.
2018. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Minimális az esélye, hogy több legyen. Vannak nők, akik egyáltalán nem érdekelnek. Vannak akik külsőre vonzóak és jó velük dugni. Na és van akit szeretek. A szeretetet, szerelmet, szexel nem lehet megvenni, az vagy jön, vagy nem.

A szexkapcsolatok döntő része arról szól, dugni még elmegy.

2018. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy más pasit keresel, akivel másképp viselkedsz és másképp alakítod ki vele a kapcsolatot.
2018. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. Aki ri banc, az is marad, és mint ilyen, nem alkalmas komoly kapcsolatra.
2018. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy!


Akivel hagyta, hogy hónapokon át kefélgessem minden önbecsülés nélkül, abba nem fogok beleszeretni.


Olyan már volt, hogy én csak szexet akartam a nőtől, ő nem adta magát könnyen, és beleszerettem (sok évet voltunk együtt).


Olyan viszont még sosem, hogy feldobta magát, aztán valami komolyabbat éreztem érte. Az ember nem szeret bele egy segédeszközbe.

2018. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Sztem ebbol tudatosan nem lehet “kitorni “ ez vagy kialalul vagy nem, az erzelmek siman kialalulhatnak es ha ez csak egy szeretoi viszony akkor ez instant drama.


A volt ferjemmel szexkapcsolatnak indult, hazassag lett, az utana kovetkezo pasimmal konkretan leszogeztuk h csak szex es megkerte a kezem, a jelenlegi ferjemmel is szexkapcsolatnak indult es soha egyikert sem tettem h ez igy legyen. En konkretan tokjol elvoltam a csak szex verzioval de olyan pasival meg nem talalkoztam aki ennyivel beerte volna.

2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!