Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni a szeretői státuszból?

Figyelt kérdés

Aki járt már hasonló cipőben hogy oldotta meg?

Megismertem egy lányt, jó vele lenni meg minden, de a régi kapcsolatomból nem tudok kilépni, ahol persze csak szerető vagyok... tudom hogy szemét dolog de akkor is, beleőrülök ebbe

2x/F


2010. szept. 26. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
én is ilyesmi helyzetben vagyok, nem tudok elfelejteni valakit, akinek csak a szeretője vagyok, én úgy vagyok vele, hogy előbb utóbb jön egy olyan férfi aki annyira fog szeretni, és én is őt, hogy elfelejtem. (vagyis nagyon remélem, mert ebbe bele lehet pusztulni)
2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb talán le kéne zárni magadban a régi kapcsolatot, és utána randizgatni.
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!