Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves kor alatt kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves kor alatt kisgyerekes anyukát párnak?????

Figyelt kérdés

Néhány szerencsétlennek már azt tanácsolják, hha nem talál párt magának akkor tömegével vannak 25-28 éves egyedülálló kismamák, próbálkozzanak náluk.


Ezzel nem még egyszer tökönrúgja magát a férfitársadalom ezen része? Ezeknek a nőknek az egykori baklövése felett hunyjon az ember szemet, és menjen vigyorogva, hogy majd most eljött az ő ideje? Ilyenkor nyilván értékes már bárki, lévén ezeknek a nőknek 30 éves korukra egzisztenciájuk garantáltan nincs, legjobb esetben a saját gyereküket el tudják tartani. Ilyenkor kellene bárki, mint "hős" megmentő? Az is, akire 4-5 éve rá sem néztek, inkább mentek a bizonytalanba?



2020. jún. 30. 17:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

nem értem miért a nő baklövése ha a pasi gondol egyet és keres egy másik nőt és otthagyja a gyereket az anyára, apuka meg éli a gondtalan életét.

vagy miért a nő hibája ha a pasi a gyerek után agresszió állat lesz mert mégsem így gondolta a gyereklávalást mert állom képben él.

vagy mert a veszélyeztetett kismamát agyba főbe csalja a férj és a végén kivágják emiatt.


nem gondolnám h egy férfinak egy viszonylag fiatal gyerekkel és valszeg otthonnal és munkával rendelkező nő nem lehetne potenciális partner komoly kapcsoltra.

2020. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
30 alatt egy nő ritkán fut be karriert, amiből saját ingatlana, egzisztenciája lenne. Legjobb esetben szerez egy piacképes szakmát (23-25 éves korára), majd elkezd dolgozni, közben jön a baba majd a (külön)válás, ezzel a precedúrával elmegy további 2-4 év, szóval elkészült az 1-2 év munkatapasztalattal és talán piacképes szakmával rendelkező kisgyermekes anyuka. Mégis honnan lenne pénze? Családja jelentősen megtámogatta vagy a volt pasiját kopasztotta le. Előbbi esetben végülis anyagilag független, utóbbi firtatása pedig messzire vezet, hogy ki miatt ment tönkre a kapcsolat egyébként.
2020. jún. 30. 19:45
 13/23 A kérdező kommentje:

#11: hibás, mert ezt választotta, az emberismeret hiánya nem mentség arra, hogy összeállnak minden marhával, mert jóképű, mert elvitt 3x nyaralni. Ezek a gyerekek egyébként szerintem zömmel nem tervezettek.


Mégis honnan lenne otthona, mikor az ország (de a fővárosnak biztosan) 30 év alatti lakosságának 40%-a albérletben él és párként! nem tud összekaparni egy lakást...

2020. jún. 30. 19:48
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

De mi gátol meg benne, hogy nem-et mondj ezeknek a hölgyeknek? Gondolom nem tart senki pisztolyt a fejedhez, hogy csakis gyerekes nővel kezdhesz...

Bár ezzel a lenyűgözően nagyvonalú és pozitív hozzáállással a gyermektelenek között sem lesz nagy sikered szerintem.

Barátnőm kisgyermekes önellátó anyuka, simán le tagathatna egy tizest, no es talált fiatalabb barátot, nem gazdag, olyannyira, hogy egy évig a baratnőm keresetén éltek. Am hülyeség parázni, számos előnyös oldala is van egy anyukával járni. Pl az hogy valószínű nem ba$sza el a pénzt, hanem takarékosan él, és gyakran főz, így a barátjára is, megfontoltabb, gyakorlatiasabb, és megtanult lemondani amint ha egy két egoista hercegnőről nem lehet elmondani.

2020. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekvállalás előtt 5 évig dolgoztam külföldön. Vidéki, külterületen lévő házam volt, ami nagyon olcsó volt. De ha téged ennyire irritálnak ezek a nők, ha nincs pénzük azért, ha van pénzük azért, akkor tartsd magad távol tőlük. Miért olyanokkal foglalkozol, akik nem érdekelnek?
2020. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező ne csa buthapestben gondolkodj. Az emnulláson kívül is él ám pár ember 🤣 Ja és persze ne csak diplomában ( ujjjujjjujjj ezért megint le leszek pontozva). Arra hogy egy fiatalnak, hogy lesz lakása saját erőből pedig több példát is tudok.
2020. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
12 Kivétel-mint mindig, erősíti a szabályt. Ne általánosíts, mert akkora koppanások kisgazdái leszel, hogy később nem fogod győzni felmosni magad.
2020. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

12 *Családja jelentősen megtámogatta vagy a volt pasiját kopasztotta le.*


És mi van akkor ha kétkezi melóval, teljesen egyedül kereste meg? No, akkor mi is van? akkor is osztod itt a nemlétezőt?

2020. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#16: Tudom, Svájcban volt bébiszitter, véletlen hazahozta az egyik gyereket is 😂


Pestben gondolkozom, mert Pesten élek, a diploma meg nálam elvárás lenne, DE, komolyan érdekel, 30 éves korára egy nő milyen foglalkozással tud félretenni tisztességesen 12-15 millió forintot (ok,többit adták a szülők...).

2020. jún. 30. 20:07
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
30 éves vagyok, gyerekkel😏7 évet voltam együtt a gyerekem apjával, 2 éves volt mikor megcsalt és szétmemtünk. Azóta szegény férfi egy forintot nem fizetett a gyerek után😎évek óta nem is látta. A mostani párom nem szerencsétlen, akinek nem jutott volna más, csak szerencsétlen gyerekes anya.. Én becsülettel nevelem a gyerekem, dolgozom mellette(vállakozást vezetek) ,és olyan párral jöttem össze, aki a gyerekkel is elfogad, és nem teherként tekint rá. Lehetett volna sokkal hamarabb is kapcsolatom, de egyedül is jól elvoltunk, nem kellett olyan pasi aki csak azért akar mert más lyuk nem jött össze neki...
2020. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!