Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves kor alatt kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves kor alatt kisgyerekes anyukát párnak?????

Figyelt kérdés

Néhány szerencsétlennek már azt tanácsolják, hha nem talál párt magának akkor tömegével vannak 25-28 éves egyedülálló kismamák, próbálkozzanak náluk.


Ezzel nem még egyszer tökönrúgja magát a férfitársadalom ezen része? Ezeknek a nőknek az egykori baklövése felett hunyjon az ember szemet, és menjen vigyorogva, hogy majd most eljött az ő ideje? Ilyenkor nyilván értékes már bárki, lévén ezeknek a nőknek 30 éves korukra egzisztenciájuk garantáltan nincs, legjobb esetben a saját gyereküket el tudják tartani. Ilyenkor kellene bárki, mint "hős" megmentő? Az is, akire 4-5 éve rá sem néztek, inkább mentek a bizonytalanba?



2020. jún. 30. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges hőbörögni. Nem kötelező senkivel sem járni akivel nem akarsz.
2020. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

"Ilyenkor kellene bárki,"


Lol, pajti. Egy stabil pénzforrás az, ami kell. A vele járó férfi, akinek a képét el kell viselni ezért, csak a szükséges rossz.

2020. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Nincs gyerekem, nem is akarok, de nekem biztos nem kellene olyan férfi akinek gyereke van. Viszont ahogy előttem is írták: nem kötelező ilyennel kezdeni. Igen, sok csajnak azért kell férfi, hogy meglegyen az egzisztenciája, főleg ha már van gyereke. Ha ez zavar, márpedig minden értelmes embert zavarna, akkor ne állj le velük. Párkapcsolatban élni sem kötelező.
2020. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Minek ez a nőgyűlölet? Szánalmas vagy!


F

2020. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy apró kérdés: Akkor mi van ha a nőnek meg van az egzisztenciája, azt hogy mondják? és nem szorul a fazon pénzére:D Gyerek is van, egzisztencia is van. Szóval azt hogy hívják?:D
2020. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Kerüld el messziről a gyerekes nőket. Ezzel a hozzáállással. Voltam egyedülálló anya. Nem volt baklövés a gyerekem, és az apjával való párkapcsolatomat sem bántam meg, 7 évig voltunk együtt. Mikor elváltunk, nem kerestem társat, nem kellett "megmentő", mivel az apjával közösen eltartottuk a gyereket. Nem volt jó bárki, mivel nem kellett sürgősen társat keresnem, nem ketyegett a biológiai óra. Véletlenül ismertem meg a férjemet, akinek szintén volt gyereke, ezért nem tartott csökkent értékűnek, illetve nem volt egy béta lúzer, egyébként nem vállalt volna valaki vele gyereket. Neki 10 éves kapcsolata volt előttem, tehát már volt tapasztalata, mit jelent az együttélés, elköteleződés. Akit zavar a nő gyereke, az kerülje el őket, nem kötelező szóba állni velük.
2020. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
25 volt a párom mikor összejöttünk, saját házzal, munkával, és egy 6 évesel... Szóval a garanciád bukott :)
2020. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

"Akkor mi van ha a nőnek meg van az egzisztenciája, azt hogy mondják? és nem szorul a fazon pénzére:D Gyerek is van, egzisztencia is van. Szóval azt hogy hívják?:D"


Pár itteni pasas szerint csakis koldusok lehetnek az egyedülálló gyerekes nők. Aztán könnyen lehet, hogy kétszer annyit keres mint a fickó. De az meg azért gáz mert biztos nagyigényű. :))

2020. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

"Gyerek is van, egzisztencia is van. Szóval azt hogy hívják?:D"


Ritkaság. Kivételes eset.

2020. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az itteni pasik szerint az egyedülálló anyák a híd alatt laknak a gyerekükkel, és várják az eltartót. Miközben azt szajkózzák, hogy a válással a nők kisemmizik a pasit, viszik a házat meg a vagyont, meg lehúzzák a pasit a gyerektartással, és abból mennek nyaralni. Két párhuzamos univerzumról regélnek.
2020. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!