Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden kereszténynek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kereszténynek ilyen nehéz párt találni?f22

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok, de nagyon nehéz egy olyan nőt találni, aki hasonlóan gondolkodik mint én, az életről, Istenről, meg úgy az egész életről.

Valaki van még ilyen helyzetben?


2020. jún. 30. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Én azt látom h akik hit, ideológiák, pártok stb mögé bújnak azok az emberek lelkileg kb nem léteznek és egy ál-önazonosságot keresnek ezekben.

Ők nem önmaguk hanem ők az istenhívő, ők az egyszemélyes jobboldal stb.

2020. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
BÁRMILYEN nőt nehéz találni, de ha még különleges igényeid is vannak, akkor veszettül nehéz lesz.
2020. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak a szexualitás lenne a probléma, akkor szívesen átküldeném hozzád az összes volt randipartneremet, mert nálam meg pont az "ismerjük meg egymást előtte" szokta kiverni a biztosítékot.


De maga a keresztény hit (meg bármilyen vallás) nem csak aszexuális prüdériából és önmegtartóztatásból, szóval nem biztos, hogy velük is sikered lenne.

2020. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy látom az ismerőseim között, hogy nekik pont, hogy könnyebb. A nagy részük kb születése óta ismerte a leendő párját a gyülekezetből, együtt nőttek fel, aztán 18-24 évesen összeházasodtak és azóta is boldogan élnek. Mindenképpen könnyebb ismerkedni, ha van egy közösség, amihez tartozol és aminek a tagjai ugyanabban hisznek, amiben te. Ha nem is tartozol egyetlen gyülekezethez sem, akkor is bármikor csatlakozhatsz egyhez, de vannak mindenféle vallási programok (oké, lehet hogy a járvány miatt most annyira nem, de egyébként igen), táborok, csoportok.
2020. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Miért mondod magad kereszténynek mikor azt sem tudod mi fán terem?:D


Ha az lennél, ezt a kérdést sosem tetted volna ki. Mert értelmetlennek találnád, mivel Isten nagy házasságszerző, és teljesen másként működik a párkeresés/pár találás mint ahogy egy világi hiszi.

2020. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Mivel szerencsere kezd eltunedezni ez a vallasos baromsag, igen, szerintem az 50 ev alattiaknak nehez.
2020. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

" teljesen másként működik a párkeresés/pár találás mint ahogy egy világi hiszi."


Hogy működik? Kifejtenéd?

2020. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, amennyiben nem egy befásult agymosottról van szó.
2020. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
7 Felesleges, mert nem értenéd, és hihetetlen lenne számodra. Pedig valóban működő dologról van szó. Nem azért mert butább lennél vagy én lenéznélek téged bármiben is, hanem mert másként látod a világot, és nem bírnád megérteni. Amit nem tapasztalt még az ember sosem, azt nehezen vagy nem tudja elfogadni-én legalábbis ilyen vagyok.
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es, miből gondolod, hogy másképp látjuk a világot?

Tégy egy próbát, ha tényleg nem értem meg, akkor se veszítesz semmit.

2020. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!