Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek a fiúk a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a fiúk a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Ez már az iskolában elkezdődik. A szép lányokat az érinthetetlenség, felsőbbrendűség, kivételezettség aurája lengi körül, akiket mi, az egyszerű pórnép fiai nemhogy meg sem szólíthatunk, de rájuk sem nézhetünk. Sok fiúnál ez a kisebbrendűségi érzés teljesen öntudatlanul jön létre. Vannak ők, a szépek, meg vagyunk mi. Nincs dolgunk egymással, nem is lehet :(

2020. jún. 29. 18:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Na itt egy K aki elhagyta a családját a másik f.sz ért és még büszke is rá!!


Gartulalok 😃😃

2020. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátok egy csajt, aki fullra ki van rittyentve, egyből az ugrik be, hogy biztos arra megy rá, hogy a férfinek legyen legalább 3 szobás lakása, jogsija, és vagy 17 millió megtakarítása. Tudom, hogy nem mind ilyen, de mivel már tapasztaltam ilyet, ezért hozzájuk sem szólok, inkább a szolidabb lányokhoz, bennük kevesebbet csalódtam :)
2020. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
11-esnek, nem ringló vagyok hanem szerelmes lettem és tiszteltem annyira az exemet, hogy nem félredugtam, hanem őszinte voltam hozzá. Nagyon örülnék, ha a bnőim bármely férje ugyanezt megtenné és nem anyuka háta mögött szervezné a csajügyeket.
2020. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Kitüntetést neked!!


Majd ha újra szerelmes leszel akkor megint tovább állsz!


De szép is a szerelem 😃😃

2020. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat akik lelépnek, ha elmúlik a szerelem. Akkor ők 2-3-5 évente mindig másik pasit/nőt keresnek? A szerelem nem tart örökké, csak szólok.
2020. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
#15 A rózsaszín ködös része megszűnik előbb vagy utóbb, de képes csak úgy elhagyni a férjét akkor sosem szerette igazán.
2020. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi de mennyi ilyen van☹️

Sok szétszakított család,sok gyerek akinek ez jut!

2020. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem tudják ezek szerint, hogy ez egy múlandó dolog. Nem hallottak arról, hogy ha elmúlik a szerelem, akkor egy jó kapcsolat esetében ott marad a szeretet, ami szintén egy erős kötelék két ember között?

2020. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

A k.rvák nem hallanak ilyesmit, de k.rvát nem illik mondani mert az nem illendő!


Bocsánat!

2020. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%

Én sem szoktam nagyon szép lányokat megszólítani. Felesleges...


Szinte mind flegma kis hercegnő illetve nincs kedvem folyamatosan küzdeni érte hogy nehogy lelépjen a buliban valami tökfejjel.


Egy szolídabb csendesebb nőt 1000-szer jobban preferálok.


Aki tud angolul annak ajánlani tudom ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=XBtqJjk88GE

2020. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!