Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek a fiúk a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a fiúk a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Ez már az iskolában elkezdődik. A szép lányokat az érinthetetlenség, felsőbbrendűség, kivételezettség aurája lengi körül, akiket mi, az egyszerű pórnép fiai nemhogy meg sem szólíthatunk, de rájuk sem nézhetünk. Sok fiúnál ez a kisebbrendűségi érzés teljesen öntudatlanul jön létre. Vannak ők, a szépek, meg vagyunk mi. Nincs dolgunk egymással, nem is lehet :(

2020. jún. 29. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valaki szép, még egyáltalán nem biztos, hogy emberileg meg akarom ismerni.
2020. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Aztán vagyunk mi: a csúnya lányok. Akik a fiúkat meg sem szólíthatjuk, rájuk sem nézhetünk. Sok ilyen lánynál sosem múlik el a kisebbrendűségi érzés. Vannak a fiúk, az általuk áhított szép lányok és vagyunk mi, az érinthetetlenek.
2020. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert megközelíthetetlennek tartják, az átlag ember felett áll mivel gyönyörű és nekik csak a jó pasik jutnak, így az átlag vagy az alatti pask fölöslegesen is mennének oda hozzá amúgy is
2020. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Tőlem szerintem nem félt még senki, mert kb.a vak is látja, hogy hiába a szépség, ha nincs mellé önbizalmam.
2020. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem az higy félek de nem nagyon kozeledek hozzájuk mert tudom higy mint átlagos, és nem gazdag srac eselyem sincsen.. Ez van
2020. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Igazából a szép nőkkel semmit sem lehet jól csinálni. Ha nem kezdeményezel, gyávának állítanak be, ha kezdeményezel, akkor meg az van, hogy mit képzelsz, miért ne érted, hol a helyed.
2020. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csak visszautasítanának🤷‍♂️
2020. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor a szépnek tartott nők, személyiség jegyeikben nem vonzóak. Mert attól, hogy valaki szép nem lesz instant vonzó is. Illetve ott vannak az előző hozzászólók által felsorolt dolgok is.
2020. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mert nincs kedvem hercegnőset játszani egyrészt mert én sem vagyok herceg, másrészt meg bohócnak már öreg vagyok!


Így maradnak a közepes csajok, de mivel 30 év körül keresek így a java már elkelt.


Próbálok egy kevésbé problémásat kifogni 😃

2020. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

Amikor felnősz akkor majd rájössz, hogy a külső semmit nem jelent <3

Nekem a zsánerem a nálam kicsit magasabb széles vállú nagy fejű nagy fenekű fiúk voltak, undorodva tekintettem a mellkasszőrre és azt sem tudtam, hogy hogyan lenne gusztusom megcsókolni egy szakállas férfit kb. 35 éves koromig, családot is alapítottunk a gyerekem apjával és 10 évig szépen éltünk. Majd jött egy hórihorgas keszeg szakállas szőrös férfi aki a legtöbb barátom szerint egy csúnya de én úgy tudom szeretni, mint senki mást és elköltöztünk, új életet kezdtünk és együtt élünk 5 éve.

Nekem ő a legszuperebb pedig még a mostani anyósom sem érti, miért hagytam el a gyerekem apját mert egy szuper jóképű volt. Nem számít. A belső számít, az fog meg.

Én egy szuperjó nő vagyok de én élni szeretnék a szerelmemmel halálomig, nem nézegetni szeretném hanem összhangban lenni. Ne add fel :D

2020. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!