Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszaélnek a gondoskodásommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaélnek a gondoskodásommal, mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem:


Már másodszorra futok bele egy olyan kapcsolatba, ahol igazából "túl hamar" túl sokat adok. Érzem is ezt, és szóvá is teszi a mostani pasi, akivel ismerkedem, hogy nem érti miért vagyok ennyire kedves aranyos stb, miközben úgy érzi ezt meg sem érdemli.


Számomra ez valahogy magától jön, hogy beleteszem magam 100%-osan, és például ha ott alszik nálam, akkor csinálok neki reggelit, és hasonló dolgokra gondoljatok. Ha nem így lenne, és igazából csak megfogalmazódik bennem, hogy csinálhatnék neki reggelit (a példánál maradva, de általánosságban értsétek kérlek), de végül elhesegetem a gondolatot és nem csinálnék semmit, akkor hibáztatnám magam, hogy miért nem voltam figyelmesebb, és tulajdonképpen ha rossz kimenetele lenne az ismerkedésnek, tudom hogy itt találnék legnagyobb felületet a önhibáztatáshoz (előzőnél így volt).


Tudtok valami jó irományt, cikket, vagy videót ami ezzel foglalkozik, hogy segítsen megfejteni, hogy ezt miért csinálom, és hogy lehetne másképp csinálni?


Mert ezzel tudom hogy valamilyen szinten "megölöm a vadászösztönt", hiszen úgy teszek elé mindent, mintha nem is kellett volna ezért csinálnia kb semmit, nincs ott az az érzés, hogy ezért "megdolgozott", amitől még jobban eshetnének neki ezek a cselekedetek. Arról nem beszélve hogy ezek elvárássá minősülnek már később, és arról nem is beszélve, hogy viszonzást lehet nem is kapok, csak belekényelmesedik a helyzetbe (amit én teremtettem nyilván).


Nekem a játszmázás dolog sose ment, mert szerintem valamilyen szinten, itt taktikusan kéne gondolkodni. De nekem ez nem jön magától. Mit tehetnék?



2020. jún. 29. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4-es a Tipológiai jellemzést nézd.
2020. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
4 Én Ez a tipus(ENFP) vagyok.Úgy hogy ha további kérdésed van állok rendelkezésedre.
2020. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12: YAY, tesó! 😄😊
2020. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

És én mi vagyok ezek alapján?


Aktívan támogatom a fogyatékkal élőket, időseket, hajléktalanokat.

Szeretem és védem az állatokat.

Rajongok a prostikért, fegyverekért, hüllőkért, órákért.

Nihilista vagyok.

Mizantróp vagyok.

Rühellem a színeseket.

Tisztelem és szeretem a nőket, de tudják hol a helyük!

Elegánsan öltözködöm, gyakran túlöltözve másokat. Bár az szerintem nem nekem ciki, hogy diplomás emberek szakmai konferenciáján 200+ emberből 4-ünkön volt öltöny.

2020. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14 Te egy olyan nő vagy, aki itt férfinek akarja kiadni magát, és dühöng, fortyog mert már nem tud mit kezdeni magával, és minden szemét dolga önmagán csapódik:DD


Békét neked:D

2020. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15.-nek.


Férfi vagyok. Honnan vetted, hogy nő?

2020. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Neked a gondoskodás, az adás a szeretetnyelved, ezzel fejezed ki, ha valaki közel áll hozzád. Az ilyen emberek általában elfogadni tudnak nehezen.

Olyat kell találnod, akinek hasonló a habitusa és értékeli, amit érte teszel, mert tudja, hogy ezzel fejezed ki a szeretetedet. A játszmázásnak semmi értelem, meg annak sem, ha visszafogod magad, neked ez a természeted, minden egyéb nem működne hosszabb távon.

2020. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17 *Neked a gondoskodás, az adás a szeretetnyelved, ezzel fejezed ki, ha valaki közel áll hozzád. Az ilyen emberek általában elfogadni tudnak nehezen.


Tökéletes, és telitalálat.

2020. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Agg mondás: Kétszer ad, aki gyorsan ad.
2020. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!