Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig ilyen selejteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen selejteket fogok ki?

Figyelt kérdés

Adtam esélyt nem egy embernek, és ugyanaz lett a végeredmény. Szerény, csendes srác, akinél én kezdeményeztem. Összejöttünk, aztán röpke egy év után megaláznak, átvernek. Majd a szakítás után nagyban csajoznak. Előtte egy nőt se mertek leszólítani. Ezért kellene esély ezeknek a niceguyoknak, hogy én legyek az ugródeszka?

Mással is történt ilyen? Akár fordított nemeknél. Hogy pl.összejöttél egy szerencsétlen csajjal és ez volt az egész kapcsolat kimenetele.

Már komolyan félek a csendes, visszafogott emberektől, mert tuti szemétládák valamennyien.


2020. jún. 29. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Az fel sem merült benned, hogy veled van a probléma? Mert ha egyszer jársz pórul, az oké, de ha mindig, ott akkor nálad van a hiba.
2020. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen igen, barátomat ugródeszkának használta egy csaj ugyanígy. Aztán egy év múlva benyögte a csaj hogy nem szerelmes.


Ez mindenkivel megtörténhet sajnos.

2020. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Annak, hogy működött a kapcsolatotok vagy sem, semmi köze ahhoz, hogy a srác szerény vagy nagydumás. Ezek a kapcsolatok nem működtek, így a srácok tovább léptek. Nekik talán ugródeszka voltál, egy átlag férfinak meg egy állomás lettél volna. Az a verzió szerinted mennyivel jobb vagy rosszabb?
2020. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól megtrollkodtad a nice guy trollokat ;).

Az hogy valaki szemét-e vagy sem, az nem attól függ hogy extrovertált vagy introvertált.

Már ha jól értem hogy aki jófiúnak mondja magát az valójában introvertált.

2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Az fel sem merült benned, hogy veled van a probléma?" De igen, és már tudom is, hogy mi. Minden szerencsétlen hülyének esélyt adok, akire más nők rá se bagóznak. Nekem sem kellene, így legalább tudják hol a helyük. Engem az idegesít nagyon, ahogy előadják magukat, hogy milyen kis szerencsétlen cukormókusok, aztán kinyílik a csipája a kis köcsögének. Ennyit a belső értékekről. Nincs ezeknek, csak a tátongó üresség. Vállalja fel a valós arcát, akkor nem csap be senkit. Úgy meg kiröhögik.

Kedvencem, mikor jönne vissza az isten barma, mert rájött, hogy rajtam kívül senkinek sem kell, mert nemcsak kívül, de belül is visszataszító. Ezeket hagyni kéne szüzen meghalni. Nem értékelnek semmit.

2020. jún. 29. 09:15
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Na, akkor gazdagabb lettél pár tapasztalattal, most már kereshetsz magadnak normális férfit.
2020. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos benne van a pakliban. Elbízzák magukat..
2020. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Megadtad az esélyt nekik, elsz@rták. Nem kell foglalkozni az ilyennel, keress értelmes pasit, aki a személyiségedet nézi, nem pedig csak addig terjed a tudománya, hogy mindegy, csak nőnemű legyen.
2020. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Messziről érződik rajtad a frusztráltság. Úgy érzed, hogy csak az ilyen srácoknál van esélyed, ezért náluk próbálkoztál, aztán kiderült, hogy nekik sem te kellesz. Most meg ők a hibásak mindenért.:)
2020. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem azért hibásak, mert nem kellek nekik. Azért hibásak, mert elhitetik velem azt, hogy kellek nekik, aztán kellő érzelmi, testi és anyagi kihasználás után otthagynak, és megint én építsem fel magam.
2020. jún. 29. 10:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!