Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szőke fiúk! Titeket kosaraztak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justordinaryboy kérdése:

Szőke fiúk! Titeket kosaraztak már ki, mert szőkék vagytok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Régebben nagyon tetszettek a szőke hajú, kék szemű pasik, és jártam is eggyel, meg utána találkoztam többel is, de rá kellett jönnöm, hogy az arcuk/testük és hasonlók meg egyáltalán nem volt szép ennek ellenére, hiába hangzik jól, ha valaki ezt leírja magáról. Arról meg nem tehetsz, ha valakit mondjuk megcsalt a szőke hajú, barna szemű, magas exe, és emiatt se szőke hajú, se barna szemű, se magas emberrel nem akar többet randizni. Amúgy meg ízlések és pofonok.
2020. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

Kb. minden férfinak barna a haja ebben az országban,baromira nem vonzó és karakteres,inkább rém unalmas.

Nagyon ritka a szőke hajú pasi,sajnos.

2020. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsót. :)

Igen, ritka a szőke, ahogy a fekete is. Nekem pont ez a kettő jön be, a barna nagyon tucat.

2020. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, Nógrád megyében találnál fekete hajút bőven.


Azoknak, akik azt írják, a szőke kisfiús, nem tetszik a nőknek - vajon miért minden szerelmi mese főszereplője, és ezzel minden lány álma a szőke herceg fehér lovon?

2020. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!