Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szőke fiúk! Titeket kosaraztak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justordinaryboy kérdése:

Szőke fiúk! Titeket kosaraztak már ki, mert szőkék vagytok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Futószalagon. Egyébként tény, hogy egy barna haj sokkal karakteresebb, vonzóbb, tudat alatt erőt sugároz. Sőt, alapból sokkal jobban is néznek ki, a szőke haj kisgyerekes, beteges, hidegebb külsőt ad. Szóval nincs abban meglepő, hogy a szőke férfiak hátrébb helyezkednek el a rajtnál.
2020. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :/ engem azóta érnek ilyen kudarcok, amióta betört a borosta dili. Bár megelégednék azzal is, ha nem lenne láthatatlanul szőke a szemöldököm.
2020. jún. 28. 23:03
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem izgat különösebben. A szakállat, tetkót, gyúrást meghagyom a nagyfiúknak, az az ő játszóterük.
2020. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Hosszu szőke haju sràc vagyok. Nem kosarazott ki senki.
2020. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
:D Végül is, attól függ hol pecázol. Ilyen külsővel ma eléggé viccesnek tűnsz! :D :D :D
2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mármint?
2020. jún. 28. 23:09
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a szőke a zsánerem(:
2020. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a világos haj a nyerő!
2020. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
Mi ez a bohóckodó kérdés? Pont, hogy a szőke a vonzóbb a nőknek, mert ez ritka, és sokan automatice társítják hozzá a "szép, széles skandinávokat". Hiti bácsi picit túltolta az imádatot, amire ellenhatásként jött az, hogy egy ideig nem volt népszerű, de mára ez elmúlt.
2020. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

9. Te ezt hol hallottad?

Merem állítani, hogy a nő ismerőseim 90%-a a barna tónusú pasikra bukik.

De ettől függetlenül meg tud tetszeni nekik egy szőke férfi is.

Valamiért én is "kisfiússágot" társítok a szőke hajhoz.

2020. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!