Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szőke fiúk! Titeket kosaraztak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justordinaryboy kérdése:

Szőke fiúk! Titeket kosaraztak már ki, mert szőkék vagytok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10.


A ritkasága miatt gondolom ezt, ha valami ritka, az mindig érdekesebb. Meg a legtöbb helyen, ha nemes karaktert akarnak bemutatni, annak mindig szőke vagy fehér haja van (Lucius Malfoy, Maximilian Pegasus, Targaryen család), persze "kisfiús" is lehet, amolyan Butters/Kázmér módon. De fikázást még nem hallottam rájuk, sőt sok nőnek jönnek be a skandináv vagy északi-germán férfiak. És köztük elég sok a szőke.


A korunk "sötét-imádata" eléggé illúzió, a média szeret erre rájátszani, amolyan fordított nácik módjára, akik a szőke-kék szem kombót istenítették, a mai média pedig a minél sötétebb hajat és bőrt kívánja megtapsolni, ennek valószínűleg valami gazdasági oka lehet (fő olvasóik/nézőik feketék, vagy indiaiak), amivel nincs is baj, csak sokak számára nyújt fals képet.

2020. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A haj magában még kevés! Kell hozzá egy markáns arcél, egy férfias, széles állkapocs, egy vonzó, sportos test, erőt sugárzó testalkat és kiállás.


Ebből a szemszögből nézve tulajdonképpen a hajszín már lényegtelen.

2020. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Maradjunk annyiban hogy mindenkinek más a véleménye, mert 10-es nekem pont fordítva van (hogy 90% a szőkékre bukik) és az a haj valakinek jól áll, valakinek nem. Akinek rosszul áll az nem tehet semmit, max frizurát alkot ami jobban illik a fejéhez. Nekem szőke álig érő göndör hajam van, és azt mondják helyes vagyok.
2020. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem a vilagos hajuak jobban bejonnek, de szerintem senki nem utasit el senkit csak a hajszine miatt, neha megtetszik 1-1 barna haju srac is.
2020. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én csak a személyes tapasztalataim után tudok nyilatkozni, és mivel sajátkapura játszok, kíváncsi voltam, hogy heteróknál is ugyanez-e a helyzet.
2020. jún. 29. 00:42
 16/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de eddigi életem során én is csak barna hajúakkal jöttem össze, pedig voltak szőke próbálkozók, - én nekik bejövők (az ellentétük vagyok).

Nekem a barna a haj, barna szem, és az erős, sötét szemöldök tetszik.

2020. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A külsőm miatt mindig minden nő kikosarazott, de én egyébként is ronda és alacsony vagyok, úgyhogy nem tudom, mennyit számított a szőke haj. Viszont tény, hogy minden nőnek a sötét hajú férfiak tetszenek.
2020. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindig a szőke pasik tetszettek.

Minél világosabb, annál jobban bejön.

2020. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés már XD senkit nem utasitanak el a hajszine miatt XD
2020. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szoke a kedvencem, plusz jobb ha kek szeme is van
2020. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!