Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet vagy csak troll módon akart lerázni a csaj?

Figyelt kérdés

Egy tök csinos szép lányt akartam félszedni, jól beszélgettünk, szimpi volt a csaj, végén kértem a számát...

Azt mondja aranyos vagyok meg minden de neki az esetei a nagyon nagy darab 120 kg pluszos pasik az estei..

Nehezen hiszem hogy egy vékony csinos lánynak nem az olyan sportos pasik az eseti mint én hanem a kövérek...


2020. jún. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Létezhet persze, de azért nem túl gyakori.
2020. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen más egy magas 180+cm vékony 80-90kg-s srác, meg teljesen más egy mackós 175 magas srác. Más érzet. Ettől mind a kettő normális, semmi gond nincs velük. Főleg hogy ha bekalkulálja valaki, hogy átlag idősebbként, főleg ha jól föz a nő, akkor tuti, hogy hizik mind kettő:)
2020. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja persze tiszta izommal...
2020. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem így akart lerázni Téged.

Ffi.

2020. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezt tudhatta volna már a találkozó előtt is. Esélyes, hogy csak lerázott, bocsi.
2020. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is mackós vagyok, nőm mindig volt. Top kategóriás is volt. A feleségem is jótestű csinos nő. Úgyhogy igen, vannak ilyen nők, ezt tanusíthatom.
2020. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dolog maga létezik de ő le akart rázni szerintem. Miért ne jöhetne neki be a mackós pasi? EZt semmilyen logikai törvény nem tiltja.
2020. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!