Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire általánosak a lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általánosak a lent leírtak?Ennyire rosszul választok amikor ismerkedek?

Figyelt kérdés

A kezdeti lelkesedés után a férfi fèlretesz, még az ismerkedős fázisban, de aztán vissza-vissza tér, de nincs meg az, hogy felhívhatom ha szeretném, pl.nem tudok spontàn elmesèlni egy vicces törtènetet ami eszembe jut, úgy érzem be kell jelentkezni,vagy kb 6-7 óráig nem válaszolt az adott illető. Szàmomra ez kissè rideg, ès ellehetleníti a szerelem kialakulását ha nem oszthatom meg vele a dolgaim, főleg ha mèg messze is van.Én sem tudok bizonyos helyzetekben telefonàlni, de megvan az a törekvés, és az a felhalmozódott szeretetet azt kifejezem amikor azt legjamarabb megtudom tenni. Érthető így?Ez olyan szemèllyel is előfordult akinek van lehetősége pl. Munkahelyről írni, illetve szabadnapon is mellőzte az üzeneteim megtekintését, pedig elvileg a barátnője voltam. Volt hosszú kapcsolatom szóval tudom mi a normális, de azóra folyamatosan csak link alakokkal találkozom. Ami még nem tetszik, ha egy férfi irànyítást vàr tőlem, vagy elvàrja, hogy “feminista” legyek. Szeretem ha udvarolnak, kedveskednek, becsülöm a hagyományos férfi-női szerepeket és gesztusokat, ennek ellenére nagyon céltudatos vagyok, pl. sosem szeretnék kitartott nő lenni, csak egyszerűen szeretnék felnézni a páromra, legyen határozottabb nàlam ne legyen sumák,szeretem azt a hős szerelmes típust, aki elutazna értem 300 km-ert, meg meglepetés szerelmes levelet küldene( mert én is ilyen vagyok) A legutóbbi ismerkedèskor az illetővel csak sétàlni lenetett, mert attól rettegett, ( komolyan) hogy meg kell hívnia valamire. Elkezdte mesèlni, hogy felhàborító, hogy volt egy lány előttem, és mindenkèpp VETETNI akart egy kàvét magànak.Úristen egy kávé àra első randin?! Biztosan le akarta húzni.Elhiszem, hogy vannak ilyen nők is, de ez a pasi szabàlyosan inkább keringett a vàrosban, nehogy egy fillért kelljen költeni, aztán mikor mosdóba kellett mennem, akkor ittunk egy üdítőt amit egybe kértünk ki, és nekem kellett kifizetni.Az utóbbi 3 randipartnerem nem hívott meg a legelső randin, és ezt nagyon kicsinyesnek tartom, később lehet viszonozni, de legelőször nem illene? Meg a fent említett dolgok is zavarnak, mintha én nem lennèk elég fontos, pedig csak egy olyan pàrra vágyom, akivel mindent megoszthatok, törődünk egymással, kölcsönösen első helyen van a párkapcsolat, hiszen 2 ember együtt akarja leélni az életét, és pont a megismerkedésnek nem kéne ilyen vérszegény, döcögősnek lennie.


23 N



2020. jún. 27. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon fura, hogy ilyen alakokat fogsz ki. Nem lehet hogy ez nem véletlen? Rengetegen meg arról panaszkodnak, hogy minden férfi túl tapadós.
2020. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Általàban Tinderen ismerkedem, mert elég otthonülős és elfoglalt vagyok.Lehet, hogy ez a baj,nem tudom.Igen, tapadósak 2-3 találkozàsig, de ha komolyan tenni kène valamit, akkor nem érzem a visszacsatolást, olyan ez, mint a mézesmadzag, az elejèn nem tudom, hogy az a max, hogy lelkes az első pàr találkozás hallatàn, utána haverok, érettlen viselkedés, mintha egy lusta kamasszal lenne dolgom, akinek megmozdulni is nehéz, (pedig egy néhàny èvvel idősebbeket választok),

persze lehet mondani, hogy nem illettünk össze el kell engedni, de akkor mi ez a jelensèg?

2020. jún. 27. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig azt mondom, ha egy nő jól néz ki, azzal már mindent megnyert. A félreállított nők 99%-a meg nem néz ki jól. Lehet ezen vitatkozni, de felesleges. Kiegészítem még azzal is, hogy a házasságokban is többnyire így működnek a dolgok. Egy csinos, jó testű feleségnek az lehet a legnagyobb gondja, hogy a férje állandóan dugná. Aki meg arra panaszkodik, hogy a férje hanyagolja, ott ugyancsak a kívánatosságában keresse a hibát!
2020. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Hamar lefekszel velük? Ha igen az a baj, ha túl későn akkor megunják a teperést, az a baj.
2020. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komoly szàndèk esetèn, és elegendő motivàcióval biztos, hogy ez lényeges kérdés lenne?
2020. jún. 27. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert a kérdésed alapján gyanús, hogy csak ilyen tapasztalataid voltak. Valami oka lehet.
2020. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a tapasztalat a Tinderről, mintha csak én írtam volna ki a kérdést...Ezért már meguntam, az elején még beleéltem magam aztán már hagyom én is és nem érdekel. Pedig végre olyan emberek voltak, akikkel összejöttem volna mert hasonlóak voltunk, a környezetemben nem találkozom ilyenekkel sajnos...
2020. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!