Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnek egy epkezlab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek egy epkezlab not keresni?

Figyelt kérdés
Eleg tudtados eletmodot elek, van egy jol fizeto munkahelyem, sportolok is eleget, programokat is szoktam szervezni meg nagyon sokat foglalkozok azzal hogy lelkileg rendbe legyek. Mindezek ellenere eddig csak olyan nokbe futtam bele akik tele voltak problemakkal es sajnos meg sose talalkoztam olyannal akire azt tudtam mondani hogy ez igen, le a kalappal. ( Mas tal teszta hogy ettol meg belementem kapcsolatba veluk, mondjuk eleg nehez valakit jol megismerni ) Nem azt mondom hogy en tokeletes vagyok, senki se ertse felre, de tisztaba vagyok a hibaimmal es aktivan probalok tenni azok ellen amiken valtoztatni szeretnek. Neha azon gondolkozok ha talalnek egy ilyen not akkor lehet jobb volna egy szoros baratsagot kialakitani vele mint parkapcsolatot csak azert hogy legyen az eletemben egy ilyen.
2020. jún. 27. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hihetetlenül tudatos ember lehetsz, ha a Gyakorin kérdezel 13 éves trollokat.
2020. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyakori tok jo hely, kis anonim forumkent tekintek ra. Mondjuk en foleg az uzlet es penzugyek kategoriban szoktam kommentelgetni, de ugy tunt hogy ott eleg normalis emberek vannak. Nem tudom hogy ebben a kategoriban mennyire szoktak trollkodni az emberek de bizok benne hogy nem egy trollfest kozepebe csoppentem :)
2020. jún. 27. 06:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazd meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és csak erre fókuszálj. Vonzd be magadnak a kívánt személyt.


Olyan bér nem létezik, akiben ne lennének problémák, hibák.


Te mit nevezel problémának?

2020. jún. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi harmas ez jo otlet, a kerdesedre valaszolva, szerintem itt hiba alatt olyanra gondoltam mint onbizalomhiany, ferfigyullolet elozo kapcsolatok miatt, szulokkel valo folyamatos gyulolkodes szoval ilyen megoldatlan lelki dolgokra.
2020. jún. 27. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Az a néhány normális nő, aki létezik, tizenéves kora óta foglalt.
2020. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!