Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tanyasi férfiaknak is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanyasi férfiaknak is csak a r.bancok kellenek?

Figyelt kérdés
Panaszkodtok falusi,tanyasi mentalitású férfiak,pasik,fiúk,hogy a mai lányok így meg úgy,holott ti is csak a festett ,műkörmös nőket,és még sorolhatnám,veszitek észre.És pl engem meg a barátnőimet akiknek nem törik le a körmük ha kapálni kellés faluban lakunk tanyára vágyunk megtermelünk mindent ami kell és állatokat is tartunk(én pl csirkék,kacsák)Kecskék még a nagy vágyaimaminek már kész a helye tehát 2 hónapon belül jönnek.Emellett megtermelek mindent amit szeretek.Krumpli,paradicsom paprika,állatoknak is takarmány stb.A barátnőim is ilyenek mindenki mást tart.Persze természetesen szinglik vagyunk 19,20éves lányok.Sajnos a 30-40áves férfiakkal sincs szerencsénk ők is városi mentalitásúak.Mondjuk pár nepja engem ért egy személyes élmény.Kacsákat vettem és az eladó egy helyes férfi volt.Még benne reménykedek.Hisz a városiaknál minden műkaja is mű ők maguk is mű és az ismerkedés is mű.

2020. jún. 26. 22:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A tanyasi férfiaknak is csak a normális nők kellenek. Ezért nincs sikered náluk.
2020. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál azon, hogy hmm.. nem jössz be annak akinek akarsz?
2020. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés aközött, hogy valaki r.banc-e, vagy sem és hogy hol lakik. Ezt nem teljesen értem. Ha valaki gazdálkodással foglalkozik, akkor erkölcsileg magasabb rendű? Miért? Tényleg nem értem, hogy következik egyik a másikból. Én falun nőttem fel, ott töltöttem a gyerekkoromat, a gazdálkodáshoz nem értek, mert mi nem foglalkoztunk ilyesmivel (a szüleim a városban dolgoztak és a nagyszüleim se ebből éltek, nekik is volt más munkahelyük). De falusi vagyok eredendően. Viszont középiskolába csak egy nagyvárosba tudtam járni, ott koleszban laktam, aztán egyetemre egy másik nagyvárosba mentem. Most is -évtizedek óta- nagyvárosban lakom, mivel a munkámat csak ott tudom végezni. Nagyon jó volt falun felnőni, és a várost is imádom. De nem értem, mi köze ennek ahhoz, hogy r.ibanc vagyok vagy sem. Vagy azért, mert a szupermarketben vagy a piacon veszem a zöldséget, nem vagyok szexuálisan monogám? Meg az a sok tízezer másik nő a városban? Mi az összefüggés?
2020. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A normális nő szerintem ott kezdődik hogy nem törik le a körme ha csinálni kell valamit és nem csak eltartatnia kell magát.És egy nő ahogy régen is simán kimehet kapálni állatot etetni stb.Nincs ebben semmi.Én csak azt nem értem hogy azt mondják mi nők vélogatósak vagyunk holott a férfiak jobban.Csak egy példa:A házasodna a gazdában is kijelentette a gazda hogy csak egyenes hajú nő kell neki.Natessék tehát már egy szép göndör hajú lány nem is jó neki.Persze ez csak egy példa.(persze a göndör haj nem ápolatlanságot takar)És akkor még mi válogatunk.......
2020. jún. 27. 14:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Tehát göndör hajú falusi lány vagy? Szerintem szép lehetsz.
2020. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a normális nő, ebben egyetértek, de ez édeskevés hozzá. Valószínűleg elviselhetetlen a személyiséged, amivel elmarsz magad mellől minden férfit. Ráadásul ha egy utolsó szóig megrendezett népbutító műsor egyetlen szereplőjéből indulsz ki, akkor még buta is vagy, ami szintén nem túl vonzó.
2020. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14# A házasodik a gazda férfije hazaküldött egy harminc közeli nőt is, akinek vállalkozása és BMW-je volt. Elmondta, hogy nem érdekli olyan nő aki sikeres, gazdag és független. Szóval minden nőre van kereslet, csak meg kell találni aki illik hozzád.
2020. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Szóval a munkához való hozzáállásra gondolsz. Az általad felsorolt kritériumok, amiket a normális nő ismérvének tartasz, szerintem nem korlátozódik a falura. A városban talán még nagyobb eséllyel fordul elő, hogy a nők eltartják magukat, magasan képzett, sikeres nők például, vagy természetesen középfokú végzettséggel is. Ahogy a háztartást is az emberek többsége csak vezeti valahogy. De sokan kertészkednek is a városban, vannak, akik családi házban laknak. De még mindig nem értem, hogy függ össze a r.ibancság a munkára való hajlandósággal. Ha valaki városban él, sokat dolgozik, eltartja magát, de sok partnere van, az szerinted r.ibanc? Vagy azt tartod ilyennek, aki nem dolgozik, monogám kapcsolatban él, de nem dolgozik? Vagy azt, aki nem dolgozik és sok partnere van? Vagy csak akkor, ha városi? Ha mondjuk egész nap kapál a krumpliföldön, de végigmegy rajta a falu férfilakosságának a fele, akkor r.banc? Vagy akkor nem, mert kapál?
2020. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Ez engem is érdekelne. Meg az is honnan ír a kérdező. Tanyavilágból? Zsákfaluból? Majorságból? Nagyközségből? Látott már kisvárost, ahol szintén lehet gazdálkodni? Látott már olya falut ahol sok a nem gazdálkodó ember?
2020. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki földet, kertet művel. De nem azért szingli. Hanem, mert 3 értelmes mondat nem képes a száját elhagyni, annyira sötét szegény. Mellé úgy néz ki, mint a coca colás üveg. A 2.5 literes.
2020. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!