Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tanyasi férfiaknak is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanyasi férfiaknak is csak a r.bancok kellenek?

Figyelt kérdés
Panaszkodtok falusi,tanyasi mentalitású férfiak,pasik,fiúk,hogy a mai lányok így meg úgy,holott ti is csak a festett ,műkörmös nőket,és még sorolhatnám,veszitek észre.És pl engem meg a barátnőimet akiknek nem törik le a körmük ha kapálni kellés faluban lakunk tanyára vágyunk megtermelünk mindent ami kell és állatokat is tartunk(én pl csirkék,kacsák)Kecskék még a nagy vágyaimaminek már kész a helye tehát 2 hónapon belül jönnek.Emellett megtermelek mindent amit szeretek.Krumpli,paradicsom paprika,állatoknak is takarmány stb.A barátnőim is ilyenek mindenki mást tart.Persze természetesen szinglik vagyunk 19,20éves lányok.Sajnos a 30-40áves férfiakkal sincs szerencsénk ők is városi mentalitásúak.Mondjuk pár nepja engem ért egy személyes élmény.Kacsákat vettem és az eladó egy helyes férfi volt.Még benne reménykedek.Hisz a városiaknál minden műkaja is mű ők maguk is mű és az ismerkedés is mű.

2020. jún. 26. 22:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
13%
Hát persze, miért mit gondoltál hülye?
2020. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Lepj ki a faludbol. Segiteni fog.
2020. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a vidéki lányokkal, ismerek olyat pesten aki onnan származik és nagyon talpraesett lány. De sajnos 100km nekem túl messze van ismerkedéshez.🙂
2020. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

A tanyasi nőknek is csak a macsók kellenek?


Na ennyit ér a kérdés. 🤦‍♂️ A többi sorodra nem reagálok.

2020. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát szerintem a faludbeli férfiak biztos nem pesti nőket választanak. Azokat nézd, aki megnősültek. Gondolom nem városi lányokat vittek haza.
2020. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az összes városi mű. Ez felszínes és általánosító.

Szerinted az összes festett körmű, vagy műkörmös nő ribizli. Ez is felszínes és általánosító.


Hát nem csodálom, hogy nem kellesz az ördögnek se.

2020. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont olyan lány kellene, amilyen ti vagytok a barátnőddel. Pont abból van elegem, amit mondasz te is. Gyere hozzám feleségül kérlek! (Persze ez csak poén, de jó lenne :)) 30F
2020. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Az az igazság, hogy én mind leendő közgazdász hallgató ( fel fognak venni, csak nem tudom 100% ra, hogy hova) nem akarnék gazda nőt magam mellé. Én is utálom a pitsákat de ilyen tanyasi lány nem nekem való. Amúgy nem ismerek tanyasi pasit de biztos inkább kell neki tanyasi nő mint a városiaknak.
2020. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Még léteznek a falvakban lányok?? Mifelénk már nincsenek, csak a városokban.
2020. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2020. jún. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!