Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz vagy kigyúrás ?

Figyelt kérdés
Melyikre buknak jobban a nők? Ha nem túl helyes pasi gazdag, vagy jó teste van ?
2020. jún. 26. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pénzzel egyedül azt tudod elérni, hogy a nők a kényelmes, anyagi gondok nélküli élet érdekében elviseljenek téged, mint amolyan vele járó, szükséges rosszat. És így is fognak téged kezelni. Izmos/sportos külsővel legalább egy kicsit jobb leszel a nőknél, de a jóképűségnél nincs fontosabb, azt ezért ne feledd.
2020. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha tud egy kellemes életszínvonalat tartani (nem kell számolgatni mennyit költött nézni a boltban hogy mi olcsó tud félre tenni és bele fér egy két pár napos nyaralás is legalább belföldön akkor az esztétikus külső fontosabb. De összességében a pénz lényegesebb.

De én pl egy nagyon gazdag kövér férfit épp olyan gyorsan hajtanék el mint egy gyönyörű testtel rendelkező munkanélkülit.

2020. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy kigyúrt legyen, barátom is mackósabb alkat. Ezért inkább a pénzt választom, azt hasznos dolgokra lehet költeni.
2020. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Gyúrjál és öltözz divatosan!
2020. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pénz
2020. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ennek a kigyúrom magam és lesz csajomnak marketing a nagyja. Szeretik a nők ha jól nézel ki de nem esnek mind a karodba ha az 35 helyett 45 centi. A pénzen vehetsz kocsit, házat, a gyereknek ruhát. Igen az is képbe jön előbb utóbb! Ha szexre kell valaki a buliban akkor izom párkapcsolatra és gyerek mellé pénz. Még komolytalanabb kapcsolatra is inkább pénz ha csak nem olyan nő akinek annyira bejön az izom és szexkapcsolat. Mondja ezt az a srác aki közgáz hallgató lesz szeptembertől pénzügy+számvitelen. Még annyit, hogy ha nem vagy helyes akkor az izom se segít. Inkább arcot néznek a nők, nézd meg a helyes vékony szépfiúkat, imádják őket. pasi vagyok de remélem nem baj, hogy kifejtettem!
2020. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha a nőnek van pénze, akkor a test számít. Ha nincs, akkor a pénz, de egy idő után a test és keres magának egy szeretőt. Na, most leírtam az agyhalott nők, hogyan működnek. Vannak a normális nők, akik összességben néznek egy emberre és hiába van pénze és jó teste, ha kiesik a kapanyél a szájból, akkor esélytelen. Olyanokat válsztanak, akikkel jól érzik magukat.
2020. jún. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Gyúrás, jó test, jó kinézet rövidtávon, hosszútávon a pénz.

Mondjuk érdekes hogy amikorra már lett munkám ahol ráadásul folyamatosan nőtt a bérem, tehát lett pénzem, nem kellett minden fillért beosztani, amikor már azon gondolkodtam, hogy házat veszek, akkor hagyott el az exem, csalt meg egy kigyúrt, nagymenő szarzsákkal. Szóval gyúrás. Mert ha van is pénzed, de nem nézel ki tökéletesen, akkor is meg fognak csalni valami tahó izomaggyal, ez garantált.

2020. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De ha a nőnek nem jön be az arca akkor ha felszed 10 kiló izmot se jön majd be. Nem lesz attól valaki olyan csajozógép mint ahogy hisszük. Mással csajozz szerintem. Legalábbis ne kigyúrtsággal, inkább járj edzeni de ne ez legyen a fő profilod, hogy xy gyúrós vagyok és izmos. 23F
2020. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Pénzzel egyedül azt tudod elérni, hogy a nők a kényelmes, anyagi gondok nélküli élet érdekében elviseljenek téged, mint amolyan vele járó, szükséges rosszat. És így is fognak téged kezelni. Izmos/sportos külsővel legalább egy kicsit jobb leszel a nőknél, de a jóképűségnél nincs fontosabb, azt ezért ne feledd."


Ha kigyúrja magát azzal meg azt, hogy lesz egy egoista buta pasi akit csak az izmaikért szeretnek a nők. Évek óta járok konditerembe ismerem az átlag gyúrósokat rettenetes társaság. Konkrétan pénzzel csajozni jobb szerintem. 23F

2020. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!