Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfinak így van saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak így van saját lakása, az okés?

Figyelt kérdés
Mindig írják, hogy ne legyen már 30 felett mamahotel és hasonlók, de mi a helyzet akkor, ha a férfinak saját lakása van, de közel a szülőkhöz? Az "sem jó"? Pl.: A férfi dolgozik, félretesz, stb. és vesz egy lakást ami teljesen a sajátja és kifizette, viszont ez a lakás a szülei melletti, gyakorlatilag 5 lépésre él a szüleitől? Erről mit gondolnának ismerkedéskor?

2020. jún. 26. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Köszi 4-es.És ami a legrosszabb hogy én soha nem mondok rosszat az anyjáról a férjemnek mert nem akarom ezzel bántani és két tűz közé tenni ö nevelte fel és szeresse.De anyósom folyamatosan csak a hibáimat keresi és látja meg és amikor a férjem ilyenkor mellém áll és megvéd arról is én tehetek mert ellene nevelem a fiát.Hogy én mennyit sirtam az igazságtalan bántás miatt régen.Na most már nem.Nem érdekel mit mond.
2020. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10es tudom csak azért igy irtam mert én nő vagyok és a saját tapasztalatomat irtam le.De ismerek olyat akit férfiként nem fogadtak el a szülők annak sincs könnyű dolga.
2020. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból mondom, hogy végül csak a család számít. Ha nehéz idők jönnek, a nő hamar megfutamodik. Ha nem jönnek, akkor meg agyára megy a jólét és unalmában átpártol máshoz. Csak a közös vér tartja össze igazán az embereket, de az a végsőkig. Legalábbis nálunk így van.
2020. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Hát azt mondják, a szétköltözés alapszabálya, hogy papucsban ne lehessen átmenni.

Szóval...

2020. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen srácot. Sose volt barátnője, igaz, minden más szempontból gáz volt. Náluk a kedves mama minden nap vitte át neki az ebédet, kimosta a szennyesét és kitakarított. Kb.olyan volt, mintha lenne a "gyereknek" egy saját szobája. Ez nekem nem férne bele, de el tudok olyat képzelni, hogy közel laknak egymáshoz, de mégis tiszteletben tartják egymás magánszféráját. Annak még előnye is lehet.
2020. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

8: Az is elég látványos ebben az esetben, hogy úgy nevelte a fiát, hogy megmaradjon neki, rá legyen utalva, ne tudjon magáról gondoskodni.

Teljesen nonszensz, hogy nő kell egy férfi mellé, mert nem tudja ellátni saját magát. Ennek úgy 8-24 éves kor között valahol meg kell szűnnie.

Ez már elég kéne legyen ahhoz, hogy ne akarjon nő összeköltözni vele, a célja is ez volt ennek a nevelésnek.

Még jó, hogy dühös, nem jött be a terv!!

2020. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%

16.


AKA nagyanyám és nagybátyám helyzete, pontosan ilyen volt. Nagymama és nagyfater vettek neki házat az utcában. A történet utána pontosan ez volt. De ő sem járt jobban, mert a nagymama megette az életét körülbelül. Kicsit sem lehet megalázó 43 évesen, ha anyád beletelefonál a munkahelyedre, mert épp nem vagyok otthon és "biztos elraboltak".

2020. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

30f vagyok mamahoteles... :D


Viszont amikor volt barátnőm akkor azonnal összeköltöztem vele egy másik városban. Jelenleg viszont szingli vagyok anyukám meg nem egy kibírhatatlan személy és minden pénzt elteszek így van több milliós megtakarításom. Mivel én saját házat szeretnék venni.


Szinte alig pár év alatt megduplázódott a lakás/ház árak a CSOK/babavárók miatt. Albi mellett meg nehéz félretenni. Így nem látom okát hogy szingliként miért ne spórolhatnék.


Ha van csaj akinek ez nem tetszik az meg elmehet a fenébe. Én legalább teszek azért hogy saját házam legyen és nem várom a csodát. De emellett még más egyéb tervem is vannak hogy elérjem a céljaimat...


Mások meg kuporognak egy albiban egyedül... Évente van 1-2 utazás és már is elfogyott az összes pénz... Utána kuporoghat tovább..

2020. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem elköltözés. Szép, hogy van lakás, de ennyi erővel kb otthon is maradhatna. Ha már vesz valamit, legalább pár utcára arrébb vegyen. Barátnőmnek szomszédja az anyósa, kb mintha együtt laknának, mindig találkoznak és beszélniük kell, mindig beugrik...
2020. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!