Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfinak így van saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak így van saját lakása, az okés?

Figyelt kérdés
Mindig írják, hogy ne legyen már 30 felett mamahotel és hasonlók, de mi a helyzet akkor, ha a férfinak saját lakása van, de közel a szülőkhöz? Az "sem jó"? Pl.: A férfi dolgozik, félretesz, stb. és vesz egy lakást ami teljesen a sajátja és kifizette, viszont ez a lakás a szülei melletti, gyakorlatilag 5 lépésre él a szüleitől? Erről mit gondolnának ismerkedéskor?

2020. jún. 26. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ mi az oka hogy ott vett lakást?Mert nem mindegy hogy azért mert nagyon jó vétel volt vagy mert anyuci azt akarta vagy mert nem tud leszakadni a szüleitől és kényelmi szempontból.
2020. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Neked van saját véleményed ebben a témában? akkor miért mások véleményére vagy kíváncsi? Tart ki azok mellett akik életet adtak Neked, és felneveltek halálukig.A többi lényegtelen.
2020. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Én abban a lakásban élek amiben gyerekkorom óta, csak a rokonaim örököltek egy másikat, egy haláleset után, én pedig visszaköltöztem ide. Így volt a legegyszerűbb. És leszarom, hogyha valaki szerint ez "nem ér", nagyapámnak is úgy lett háza, hogy kivásárolta belőle a testvéreit, illetve egyikük lemondott a tulajdonjogáról egy régebbi tartozás fejében. Apámnak az akkori "vállalati lakásosztogatás" keretein belül lett. Erre meg anno bazi nagy hitelt vettek fel, szerencsére akkor még nem átverős fajtát.


Szóval önerőből nagyon keveseknek van.


Probléma, hogyha ennyire közel élsz hozzájuk - felmerül a kérdés, hogy vajon azért teszed-e, mert még mindig uralják az életed?

2020. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem jó,ha közel a szülő. Drága mama...
2020. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Például én kétszintes családi házban élek anyukámmal. Ő a földszinten mi az emeleten a párommal. Külön bejárat stb. És mivel 40 vagyok szívesen segítek neki bármiben, hisz ő nevelt fel. Nem hagyom magára idősebb korára, hanem visszaadom neki ugyanazt a szeretetet és törődést , amit én kaptam. Nem szorul rá amúgy. De jó a közelben lenni szerintem, ha megteheted. Sok gyerek elfelejti, hogy miket áldoztak értük a szüleik és öreg korukra magukra hagyják és idősek otthonába zárják a szüleiket stb.
2020. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden szülő jó a gyerekéhez #5 ezt ne felejtsük el
2020. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Én valahol sajnálom, hogy nem egy másik bolygón élnek anyámék.

Lehet saját erőből összeszedni, de marha nehéz.

2020. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze csak nem minden szülő egyforma.Tudod van aki nem engedi élni a gyerekét mindenbe beleszól mindent jobban tud utálja a menyét és családját lehordja mindennek.Szegény fiacskája fogyott mert még főzni se tud se mosni se takaritani se gyereket nevelni.Jaaa és folyamatosan rágja a fia fülét hogy mondtam ne vedd el hát látom hogy megviselt vagy és fogytál megint mondtam gyere ide enni én főzök neked normális ételt nem ilyen vackot.Hozzáteszem boldog házasságban élünk dolgozok és munka után főzök nyilván nem hatfogásos vacsorát de nem is ilyen félkész ételeket csak ami hamar megvan.És nyilván nincs mindig patyolat rend nálunk mert nem győzöm hétköznap általában szombaton takaritok.Na akkor ilyen anyóssal élnél 20 méter távolságon belül?És én nem mondom hogy a kérdező szülei ilyenek de tény vannak ilyen szülők is.
2020. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jól mondod #8

#4 vagyok

2020. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

8.


Ugyanilyen anyós a nő oldalán is előfordul, csak ott általában a "lányuk jobbat érdemel" a főtétel, amin változtatni nem lehet, mert milyen dolog, hogy a lányuk nem valami "nagyszerű" férfivel van. Lásd még a klasszikus Huffnágel Pistizést.

2020. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!