Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki azért nem ismerkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki azért nem ismerkedik mert csúnyának tartja magát?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, van ilyen.
2020. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem annak tartom magam, az vagyok. Emiatt csak olyanoknak kellenék, akik... inkább hagyjuk... És még azoktól sem várhatnék semmi jót, inkább mindenféle disznóságot el kellene tűrnöm. De ne szaladjunk ennyire előre, már eleve ahhoz sincs kedvem, hogy minden találkozó/program előtt egy csomót szenvedjek, hogy legalább vállalhatóvá tegyem a gyalázatos kinézetemet.
2020. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. De ha te tudsz segíteni a problémán, tanácsokkal ellátni, akkor én vevő lennék rá :D
2020. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok segíteni, arra voltam kíváncsi, vannak-e sorstársaim. :D
2020. jún. 25. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és tapasztalatot cserélni van kedved? :D
2020. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalatot?
2020. jún. 25. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Halihó :)

Én is csapattag vagyok.

2020. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! :)
2020. jún. 25. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy férfiakat vagy nőket kérdezel.


Férfiként olyan szerintem nincs, aki spontán a fejébe veszi, hogy csúnya és nem ismerkedik, ott minden esetben visszajelzés (illetve annak hiánya) és egy idő után feladja, amikor már több százan megnézték a Tinder profilját és 0 match vagy csak trollok/kamuk, nuku személyes találkozó.


Több éve járkál egy nagyvárosban vagy a fővárosban sikertelenül, soha nem kap semmi pozitív visszajelzést vagy jelet. Ha valamit jelnek érzelmez, akkor is pofára esik.


Szórakozóhelyeken még egy tánc vagy csók se jött össze neki soha, akárhányszor volt.


Ezek tekintetében szerintem ki lehet jelenteni, hogy az illető csúnya. Persze lehet mondani, hogy sose add fel, de amikor valaki sportol, igyekszik kihozni magából a maximumot és akkor is ezt tapasztalja, akkor arra nincs más magyarázat, minthogy csúnya. Hiszen a személyiségét nem is ismeri senki, így már az első szűrőn, a külsőn sem megy át senkinél.


Nőknél meg szerintem az van, hogy olyanokra vágyik, akiknek ő nem kell, esetleg 1-2 ember már mondta neki, hogy csúnya, esetleg el van hízva (de tudja, hogy csak túlsúlyos, ha lefogyna nem lenne csúnya) vagy picit nagy az orra, nem mértani a füle, van pár pattanása és innentől a fejébe vette, hogy csúnya, de ismerkedni nem akar, hiszen ha véletlenül kiderülne, hogy valakinek tetszik, akkor összeomlana az önmagáról alkotott képe. Főleg, mivel az a valaki, akinek tetszene több mint valószínű, hogy neki nem tetszene, tehát nem lenne vele kisegítve, ha egót szeretne növelni elég lenne egy netes társkeresőn begyűjteni a lájkokat.

2020. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a csúnya emberek alapból nem akarnak ismerkedni, még akkor sem ha lenne rá jelentkező.
2020. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!