Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire késő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire késő ha egy nő viszonylag későn, 35 vagy afelett szül először? (Előtte a karrierre koncentrál így nem is ismerkedik igazán, illetve lehet csak sokára találja meg az igazit, akivel igazán összeillik)

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Eléggé késő és kockázatos is, 30 alatt célszerű teherbe esni.
2020. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Fejős Éva 49 évesen szült. Szóval nem vagy elkésve sehonnan.
2020. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Elég gyakori manapság.
2020. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Fejős Éva elképzelhető, hogy nem lesz nagymama. Vagy nem lesz ott a gyermeke esküvőjén. Így az, hogy késő, elég relatív...

Én mindig is szerettem volna fiatalon szülni, hogy megélhessem a gyermekem életének legszebb állomásait.

Ma már duplán is örülök annak, hogy 30 alatt vállaltam gyereket: látom ahogy idősödök, hogy egyre rugalmatlanabb az ember, egyre türelmetlenebb, féltőbb, stb. Ez rányomta volna a bélyegét a terhességemre és a gyereknevelésre is. Teljesen másként állsz hozzá a dolgokhoz huszonévesen mint negyven évesen. Én csak akkor szültem volna 40 évesen, ha semmilyen más módon nem lehetett volna előbb.

2020. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

A nagyon fiatalon szülők viszont (23 alatt) általában az élettapasztalatok hiánya miatt követnek el szarvashibákat. Nincs erre jó időpont. Talán 24-28 között még az amikor már nem kis hülye az ember, de nem is kezdett még el öregedni "ilyen téren".


Nagyanyám 30 éves volt az utolsó gyereke születésénél - az utolsó gyereke 52 éves még mindig él a nagymama is. Ellentétes példa dédanyám aki "csak" 25 volt, de nem érte meg egyetlen gyereke esküvőjét sem, pedig elég fiatalon házasodott még a legidősebb is. Nincs erre garancia, ki meddig él. Lehet ez a Fejős Éva még simán lesz dédszülő is, ha sokáig él.

2020. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Manapsag teljesen alap. 30 leszek lassan, es az ismerosi koromben, beleertve az osszes volt osztalytarsat, stb, a korombeliek 70%-anak meg nincsen gyereke.
2020. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Manapság ez teljesen normális. Én most vagyok harmincas, nem lesz gyerekem de engem anyám pl. 37 évesen szült és még akkor se számított valami hű de későnek.
2020. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
28-35 évesen ideális szülni szerintem.
2020. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem jó direkt ezt a forgatókönyvet követni. Egészségügyileg persze egyre kockázatosabb, de inkább az ember általában utólag, olyan 50-60 évesen fogja bánni majd, hogy nem fiatalabban vágott bele. Később is koncentrálhat a karrierre - amiben így is úgy is törés lesz egy darabig, és nem muszáj 3 évet otthon maradni. Viszont ha így hozta az élet, mert mondjuk későn talált párt hozzá, akkor hajrá, nem kirívó manapság.
2020. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Szüljön gyereket a karrierjének.
2020. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!