Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az a nőknek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a nőknek, hogy a legtöbb átlag nő az egyetemeken szinte versenylónak nézi a férfiakat és versenyezteti, hogy ki a legjobb? Párhuzamosan több pasival ismerkedik, szeretkezik, hogy eldöntse ki a legjobb.

Figyelt kérdés

És mondom, mezei átlag egyetemista lányok is megtehetik, meg is teszik ezt szinte mind (tisztelet a kivételnek). Pl ilyen lányok, ahol 5 en vannak, a felső sor 3. képen, ezek tök átlagosak, 5 ből 3 ilyen minden lány az egyetemeken:


[link]


Ugye majd leírja itt valami hölgy, hogy dehát a férfiak is ilyenek (mert csak a szívtriprót veszik észre, csak az a férfi, mert az tud 4-5 nőt szédíteni egyszerre). Csak az a baj, hogy a legtöbb átlagpasinak esélye sincs egyszerre 4-5 nőt fűznie, randizni velük és szexelgetni velük, hogy majd válasszon a végén, vagy éppen menjen a 6. lányért...


2020. jún. 1. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Azért jó, mert így a legjobbat kapják.
2020. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha te megtehetnéd, hogy válogatsz, nem tennéd meg?
2020. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, átlag férfi vagyok, évente ha 1-2 nővel van dolgom, már az jónak mondható. Szóval nem tudom milyen lehet, ha megtehetném h sok nővel megyek ide-oda és tudok válogatni. Lehet jó dolog, de én alapjában véve rendes pasi vagyok, nem nagyon fér bele az erkölcsömbe, hogy több embert hülyítsek.
2020. jún. 1. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, most úgy gondolom nem tenném meg, hogy több embert hülyítsek egyszerre mert nem helyes, aztán ki tudja mi lenne ha lenne rá lehetőségem...
2020. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Miért jó a nőknek? Mert élvezik a végtelenül fölényes és kiváltságos helyzetüket és miért ne élnének vele, ha egyszer megtehetik. Ahogy fentebb is írták, te is élveznéd, ha a nők a lábad előtt hevernének, pusztán mert megszülettél.


Amiért nekünk férfiaknak vért kell izzadnunk, az a nőknek egyszerűen adott.

2020. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ismét mondom, attól, hogy sok férfi rohadt igénytelen és neki minden nő is jó, a nőknek nem kell ugyanúgy igénytelennek lenni...
2020. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Volt itt egy erről szóló kérdés és vicces hogy az én szavamaimat használod. Hogy miért jó azt tudjuk, hogy nekünk miért nem azt is, de a férfiaknak kuss a neve, te nem kritizalhatod a nőket, miért? Mert csak.
2020. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen "egyetemistákra" gondolsz, nekünk egyetem alatt nem volt időnk ilyesmikre.
2020. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!