Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez már megint mi?

Figyelt kérdés

Mi ez a "Én nem ismerkedem idegenekkel, csak a társaságomban és a környezetemben." dolog?


Oké, sok férfi...férfi...fiú, fosós. De már a nők is csak ismerősökkel randiznak, munkatárs, haver, szomszéd, saját apja,...?


Mondjuk nekem jó, én ismerkedem idegenekkel, így több nő marad nekem. >:)



2020. jún. 25. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekik mindennel is bajuk van.😁
2020. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen, jól mondod. Sokan eléggé félősek, és inkább az úgymond "biztosra" próbálnak menni.


Persze, nyilván van olyan helyzet, hogy a munkatárs/haver/szomszéd megtetszik és később randi lehet belőle.

Én személy szerint mindig - addig - számomra teljesen ismeretlen emberekkel randiztam.


Látod, van benne valami jó is :D


Én is szívesen ismerkedtem mindig. :)

2020. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam azért alakult ki így, mert a baráti társaságom nagy része férfi és "idegen" pasi közel sem tudott hozzám kerülni szórakozóhelyeken/kocsmában/pubban/vagy akár az utcán. És mivel az utóbbi 10 évben 9 évet párkapcsolatban töltöttem nem ismerkedtem ismeretlennel.
2020. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb ember csak a baráti körében ismerkedik. Ez a normális.
2020. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.-nek.


Ja, egy hajótörés után, a szigeten.

2020. jún. 25. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem kapcsolat céljából nyilván szívesen megismerek új embereket. De kapcsolat csak olyannal érdekel, akit már ismerek és van fogalmam róla, milyen ember. Az idegenek egyszerűen nem vonzanak szexuálisan. Mivel nekem ehhez belső értékek kellenek, amiket már ismernem kell.
2020. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert vadidegenekkel mit ismerkedjek? Ugy vagyok vele, ahogy az egyik elozo irta, szimpla ismerkedes mehet barkivel, nyilvan ahhoz is kell egy adott kornyezet, pl munkahely, barati korben egy uj ember akivel eddig nem talalkoztam, tanfolyam amire jarok vagy akarmi, nyilvan a villamos kizart, mert nem ott haverkodik az ember... De nekem ne tolja a kepembe valami random vadidegen, hogy szivesen randizna velem, mert 100%, hogy nemet mondok, mivel ismeretlen, igy semmi nem motival arra, hogy vele toltsek el par orat ahelyett, hogy inkabb valami olyannal foglalkozzak, amit tuti, hogy elvezek. Lutribol nem fogom randikra pazarolni az idomet. Akit eleve ismerek, haverok, kollegak, akarmik vagyunk es tudom, hogy jo fej, kijovunk, azzal szivesen randizom, ha emellett vonzalom is van.
2020. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem a párkapcsolat így működik, hogy már megismertem az illetőt.

A gimis kapcsolatomat leszámítva, 2 komolyabb kapcsolatom volt egyetem alatt (mindketten szaktársaim voltak, mielőtt összejöttünk már 1-2 éve ismertük egymást). Illetve mostani páromat a baráti társaságban mutatta be egy közös ismerősünk. Ezzel a társasággal rendszeresen csinálunk kirándulásokat, programokat, párommal 2 éve voltunk haverok, sok közös programmal a hátunk mögött, mikor összejöttünk.

De nem gond, hogy te vadidegenekkel ismerkedsz, sok sikert hozzá. Nem vagyunk egyformák.

2020. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A legtöbb ember csak a baráti körében ismerkedik. Ez a normális."


Tényleg? Akkor én tuti nem vagyok az :D


Nagyon sok fiú ismerőst, barátot "gyűjtöttem" az évek alatt, suliban és munkahelyen is, de a legtöbbjüknél eszembe sem jutott, hogy randizzak velük. Ezért maradtak csak a haverjaim vagy a barátaim.

Nálam valahogy nem volt soha az, hogy 2-3 év után eszembe jutott, hogy "uhh nekem a Józsi mégis bejön." Ha a Józsi nem tetszik mint férfi, akkor nem fog tetszeni jövő tavaszra sem. :D

De mint mondtam, vannak / voltak nagyon jó férfi barátaim, akiket emberként és a személyiségükért nagyon szerettem, de mint férfiak nem tetszettek.


Ha nekem valaki szimpatikus és tetszik külsőre is, akkor néhány alkalmas beszélgetés után, szívesen randiztam velük.

Az összes kapcsolatom addig ismeretlen emberekből lett. :D

És hozzáteszem, a randit nem úgy kell elképzelni, ahogy itt egyes emberek írják, hogy akkor onnantól már "járunk" is.

De szerintem a randinak a beszélgetés és az egymás megismerése az értelme. Aztán kiderül, hogy lehet e belőle valami vagy sem.


Voltam olyan randikon is, ahol mindketten rájöttünk, hogy tök jót kv-ztunk, de többet nem fogunk találkozni. Vagy ahol csak az én részemről jött a felismerés, hogy hát ő mégsem olyan mint gondoltam. Van ilyen. :D


Bár olyan nagyon sok randim nem volt, de rossz tapasztalatom sem volt soha velük kapcsolatban. Attól mert valaki mégsem jött be úgymond, nem bántam meg, hogy szántam rájuk 1-2 órát az életemből :)

2020. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!