Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan pasival aki nagyon gazdag, de a vagyonáért nem dolgozott meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy prostinál, és úgy sikerült felhúznom, hogy vitába keveredtünk és elmaradt a 2. kör. Elmondtam neki, hogy eddig 1 évet dolgoztam életemben (30 vagyok), és van annyi pénzem a szàmlámon hogy az örökre elég lesz. Plusz még majd amit örökölök az már két életre is elég volna.


Felvázoltam, hogy a szüleim révén csak megszületnem volt nehéz: van saját villám, több sportkocsi, befektetések, tulajdonrészek cégeknél.

Erre lehordott mindennek, milyen ellenszenves és férfiatlan vagyok, többet nem is mehetek hozzá, bla bla.


Szòval már az sem elég, ha valaki milliárdos, hanem az is számít hogy hogy lett az?

Persze én csòrò vagyok, a fenti sztorit csak behazudtam neki, hogy felhúzza magát. Sikerült.



2020. jún. 24. 20:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Valószínű troll kérdés, de válaszolok...

"Ma voltam egy prostinál"

Ez a kizáró ok (meg az egész hozzáállásod), nem a vagyonod.

Arról nem tehet senki, hogy örökölt. Ez egy pozitív dolog, de ugyanúgy emberileg nem lesz se több, se kevesebb, mint aki szegénységbe született. Ismerek olyan gazdag szülők gyerekét, aki ugyanúgy dolgozik és gimi alatt is elküldték a szülei nyári munkára fagyit árulni, hogy tudja azt is, hogy milyen megdolgozni a pénzért.

Nem az a gond, hogy örököltél, hanem hogy azt gondolod, hogy lószart nem kell csinálnod már.

2020. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én nem járnék olyan fiúval/férfival,aki gazdag,de ő maga nem dolgozott meg érte.

Sajnos aki bele születik,azt ritkán tanítják meg a pénz értékére,és arra,hogy nem vásárolható meg minden. Inkább dolgozzon rendesen és keressen kevesebb pénzt,mint hogy ne dolgozzon semmit és a szülei penzen üljön. Szerintem aki gazdagnak vagy nagyon tehetősnek születik,ritkán annyira ambiciózus,hiszen minek tegyen bármit is annak érdekében,hogy pénze legyen,ha már van neki? Most csak az ismeretsegi koromrol tudok nyilatkozni,természetesen vannak olyanok,akik gazdagnak születtek és emellett energiát is fektetnek a munkába,és nem csak felélik anyu-apu pénzét.

21N

2020. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó viszont aki szegény és úgy lett gazdag azokból lesznek a legnagyobb magamutogató barmok, hogy ők ennyire vitték. Nézd meg a gazdag cigányokat akik nyomorból lettek gazdagok, másról se szól az életük mint a kérkedésről. Szóval igen jó ha megdolgozik érte de ha kifejezetten a semmiből lesz gazdag akkor szinte sosem lesz normális valaki nézd meg a popsztárokat. Ettől függetlenül a kérdező mentalitása az tényleg szörnyű, csak mondom, hogy ne hidd, hogy aki megdolgozik érte az nem lehet egy barom.
2020. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A kérdés az jó, de nem tudom minek kell elbäszni ilyen sztorikkal.
2020. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én is pont hasonlón gondolkodtam a múltkor. Elvileg jó a nőknek, ha gazdag a férfi, de ha nem dolgozik, akkor nem. Miiivaaan?! Szóval ha betippelek a lottón 5 számot, szerencsém lesz és 2-3 milliárdocska csücsül a számlámon, akkor is kénytelen leszek elmenni legalább sormunkásnak, hogy elmondhassam, hogy "nem otthon ülök", ha ismerkedésre kerül a sor? Nyilván sarkítottam, de talán így átmegy a lényeg, hogy mi olyan fura a hozzáállásban néha.
2020. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, annyit még hozzá, hogy pl. simán lenyugdíjazhatnám magam 40 évesen ha kőgazdag lennék, de ha ismerkedéskor kérdené a nő, mi a munkám, mondanám "nyugdíjas vagyok" , egyből menekülne.
2020. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem tusom,engem zavar,ha valaki csak beleul a joba és a családja vagyonát élvezi,de ő maga nem tesz érte hogy gyarapodjon pl vagy hogy saját magát fejlessze.
2020. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!