Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan pasival aki nagyon gazdag, de a vagyonáért nem dolgozott meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy prostinál, és úgy sikerült felhúznom, hogy vitába keveredtünk és elmaradt a 2. kör. Elmondtam neki, hogy eddig 1 évet dolgoztam életemben (30 vagyok), és van annyi pénzem a szàmlámon hogy az örökre elég lesz. Plusz még majd amit örökölök az már két életre is elég volna.


Felvázoltam, hogy a szüleim révén csak megszületnem volt nehéz: van saját villám, több sportkocsi, befektetések, tulajdonrészek cégeknél.

Erre lehordott mindennek, milyen ellenszenves és férfiatlan vagyok, többet nem is mehetek hozzá, bla bla.


Szòval már az sem elég, ha valaki milliárdos, hanem az is számít hogy hogy lett az?

Persze én csòrò vagyok, a fenti sztorit csak behazudtam neki, hogy felhúzza magát. Sikerült.



2020. jún. 24. 20:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%
Ja, járnának veled, azért jársz még a képzeletbeli kérdésedben is inkább qrvához. :'D Még a qrva is ott hagyott, sírok. xD
2020. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom, ezt úgy közölted, hogy a szép idő miatt hirtelen elhatározásból inkább a Porsche kabrióval jöttél, csak közben a tárcád a Bentleyben maradt :D


Amúgy szerintem is kamu a sztori.

2020. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, hihető hogy egy prosti aki abból él hogy a szexért kap pénzt elkezd marakodni egy lóvés ügyféllel... Kézzel-lábbal rángatta volna a gyíkod, szép mosollyal az arcán hogy menj még hozzá.
2020. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Lazy Lover ***** válasza:
94%
Balázska megint alkotott 😆😆😆
2020. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
11%

"akkor ennek a prostinak a hozzáállása becsülendő és van önérzete."


Na persze. Inkább ostobább a sokévi átlagnál.

2020. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Ja, az önérzetes prosti, aki CV-t és vagyonnyilatkozatot kér aktus előtt, na ne röhögtess :D :D

Inkább tedd vissza a játékpénzt a Monopoly dobozába, és ne kamuzd azt, hogy pénzes pasi vagy.

2020. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%
Tételezzük fel, hogy a sztori igaz (még nehezen kapok levegőt a röhögéstől, de a vicc kedvéért tételezzük fel). Valószínűbb, hogy egy másodperc alatt átlátott a kamun, rájött hogy elmebeteg vagy és nem akarja megkockáztatni, hogy bekattansz és elvágod a torkát. És milyen igaza van. Az incelség egészen új mélységében jársz, ha már a kitalált krvák sem akarnak lefeküdni veled.
2020. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Először is nem hagyott ott, vagy tett ki. Végig maradtam nála egy órán át, csak a 2. menetre valót elbeszélgettük. Közben szóltam, hogy készen vagyok, és akkor egyből tette a dolgát. Viszont nem állt fel, meg kedvem sem volt már, így inkább tovább vitáztam vele.


Úgy került szóba, hogy megkérdezte mivel foglalkozom. A kamun pedig biztos nem látott át, az ilyesmiben mindig is profi voltam.

2020. jún. 24. 22:26
 19/27 A kérdező kommentje:
Látom az igen vezet. Úgy látszik csak egy szerencsétlent fogtam ki.
2020. jún. 24. 22:27
 20/27 Kornikus00 ***** válasza:
14%
A rosszlányosoknál lustább, pénzéhesebb, hagyagabb nők, a világon nincsennek, a társadalom söpredékei, nem a társadalomba valóak! Hanem a muszlimokhoz majd ott meg tudnák mi a magyarok istene vagy allah !
2020. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!