Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan pasival aki nagyon gazdag, de a vagyonáért nem dolgozott meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy prostinál, és úgy sikerült felhúznom, hogy vitába keveredtünk és elmaradt a 2. kör. Elmondtam neki, hogy eddig 1 évet dolgoztam életemben (30 vagyok), és van annyi pénzem a szàmlámon hogy az örökre elég lesz. Plusz még majd amit örökölök az már két életre is elég volna.


Felvázoltam, hogy a szüleim révén csak megszületnem volt nehéz: van saját villám, több sportkocsi, befektetések, tulajdonrészek cégeknél.

Erre lehordott mindennek, milyen ellenszenves és férfiatlan vagyok, többet nem is mehetek hozzá, bla bla.


Szòval már az sem elég, ha valaki milliárdos, hanem az is számít hogy hogy lett az?

Persze én csòrò vagyok, a fenti sztorit csak behazudtam neki, hogy felhúzza magát. Sikerült.



2020. jún. 24. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
lollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
2020. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Mi van? xd
2020. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem járnék ilyennel, de olyannal sem, akinek rendszeres programja a qrvákkal való kötekedés.
2020. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
#3 :'D
2020. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan kamu, de ha negforgatod a pénzt és tovább adod a családi vagyont a következő generációnak, az teljesen rendben van. Ezt csinálják a nem új gazdagok, hanem generációk óta vagyonos csaladok.


A prostikat meg nem az eszukert szeretjük.

2020. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Dehogy nem járnátok! Ez a kis Q@va is csak irigy volt.
2020. jún. 24. 21:12
 7/27 A kérdező kommentje:
5-nél a pont. Nem értem mit höbörgött.
2020. jún. 24. 21:13
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
nem kellenél, egyrészt mert prostizol, másrészt meg felvágsz olyanra amiért nem dolgoztál meg ( mi köze egy prostinak ahhoz, hogy honnan van pénzed? hogy jön szóba? :D ) :)
2020. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Ja, mert a prostikra jellemző, hogy kidobják a milliomos kuncsaftokat, mert nekik akkora tartásuk van, hogy a pénzért meg kell dolgozni, miközben a lábai szétrakásával ő is a könnyebb utat választotta. A másik, ő benned csak a pénzt látja, biztos kidob amiatt, hogy meglengetted előtte a kamu vagyonodat.
2020. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez a sztori tényleg igaz akkor ennek a prostinak a hozzáállása becsülendő és van önérzete. Nem mindegy ugyanis, hogy egy tróger örökös barom valaki vagy egy diplomás tanult gazdag ember. Aki meg a pénz forgatását írta annak elárulom, hogy nem lehet biztosan jól forgatni a pénzt, nem lehetetlen de a legjobb ha van szakértelem a pénz mögött nem csak maga a pénz. Talán azért volt irigy a prosti mert neki el kell adnia magát a kenyeréért és találkozott egy gazdag trógerrel én magam is megsértődtem volna a helyében! 23F
2020. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!