Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy lánnyal. Randin azt mondta hogy csalódott bennem mert a képen mínusz 30 kilóval kevesebbnek látszottam (ebbe van igazság sajna) de azért beszélgettünk jó volt én szerelmes lettem így a randi végén hosszan megcsókoltam, jó volt vele csókolózni hosszan, valóban próbált eltolni, de nem tudtam elegendi mert nagyon jó volt a csók vele. Utána teljesen kiborult és elsietett. Hiába írok neki facen nem válaszolt, ma le is tiltott.. Jó lenne vele szeretkezni.. Jajj de jó lenne csókolgatni...
2020. jún. 24. 09:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem, hogy csak egy sz@r humorú troll vagy.

Ellenkező esetben baromi szomorú, hogy ennyi lelkibeteg, nem normális idióta van, aki ráerőszakolja magát a másikra aztán meg ő mosakodik meg sajnáltatja magát, hogy de hát sokáig nem volt nővel. Nem kéne hazug, igénytelen, erőszakos kreténnek lenni és akkor biztos lenne kapcsolatod.

Ha a csaj jön el randira 30 kilóval nehezebben mint amire számítasz és erőlteti rád magát, akkor is ja ellenkezel, kitértél volna a hitedből...

Amúgy tinderen a tiltás mellett van olyan funkció hogy jelenteni lehet az erőszakos, kamus, gyanús stb egyéneket.

2020. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel egy dagadt lányt? Mindenki csak a saját típusával kezdjen. Más úgy sem sikerül, akármit csinálsz.
2020. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
26. Ellentétek vonzzák egymást, ilyenről nem hallottál?
2020. jún. 24. 12:43
 24/34 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor, ha felvállalod, és nem hazudsz a képébe, hogy 30 kg-val kevesebb vagy, b@ßod. Nem a jócsajokra kell ráerőszakolnod magad, hanem azokat megtalálnod, akik eleve a kelttészta-hasra nedvesednek. #neckbeard #sadincel
2020. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Eltolt csók közbe es te nem vetted a lapot hogy nem akarja. Igen nagyon eltoltad már azzal hogy nem friss és reális képet mutattál az adatlapodon. Nem értetted a nem jelzést és annak ellenére hogy letiltottte azon fantáziálsz egy randi után ami nemmel zárult, hogy hogyan tudnád megd@ni magyarán a jelzes ellenere nem engedted el mert jo volt vele a csok? Masodjara megerőszakolod mert olyan jó a szex vele amit ő nem akar? Ember te veszed amiket írsz vagy ennyire hülye vagy tényleg hogy nem tudod mi az a szó, hogy Nem?
2020. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
*letiltott
2020. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Jelentettelek itt mert már szednéd a következő áldozatot. Rajtam ne muljék hogy a következőt nehogy megerőszakold mert épp 3 éve nem dugtál azzal a nyamvatt f@rkaddal. Nagyon beteg vagy és nem ment fel ez alól a nyamvatt vágyad mert beteges dolgokat írsz. Képzeld miattatok azok a lányok akikkel ezt csináljátok nem találnak kedves igazi társat mert belőled még azt is kinézném ezek után hogy nem csak zaklatnád a lányt de az alakuló szerelmét is bántanád csak mert te kövér vagy és neked milyen nehéz. Bezzeg a kövér lányok minden bokorban találnak maguknak f*rkat állításod hazugsag mert azok a kövér lányok nem gondolkodnak úgy ahogy te. Remélem a lány el se megy a randira. És akinek a képet küldted magadrol le is csekkoltatnam hogy melyik tarskereson vagy es ott is jelentenelek.
2020. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
* le is csekkoltatnám a helyébe
2020. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
És jeleztetném gyorsan a lánynak hogy ne menjen mert a csávó erőszakos.
2020. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
92%
lol te kis troll. trololl
2020. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!