Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy lánnyal. Randin azt mondta hogy csalódott bennem mert a képen mínusz 30 kilóval kevesebbnek látszottam (ebbe van igazság sajna) de azért beszélgettünk jó volt én szerelmes lettem így a randi végén hosszan megcsókoltam, jó volt vele csókolózni hosszan, valóban próbált eltolni, de nem tudtam elegendi mert nagyon jó volt a csók vele. Utána teljesen kiborult és elsietett. Hiába írok neki facen nem válaszolt, ma le is tiltott.. Jó lenne vele szeretkezni.. Jajj de jó lenne csókolgatni...
2020. jún. 24. 09:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
13. Nem mentesít fel, de picit talán jobban meg lehet érteni minket is...
2020. jún. 24. 09:31
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem, nem lehet.

2020. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy férfi ismerősöm, barátom sem viselkedik így, mindegy hogy hány éve nincs csaja
2020. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

#17

Vannak vágyai, de ennek ellenére nem ezek vezérlik és nem erőszakot alkalmaznak, mint te. Egy értelmes ember vissza tudja tartani magát ahelyett, hogy bántana valakit.

Egyetlen ismerősöm se olyan elborult, mint te. Ez szellemi probléma.

2020. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány. Az életbe többet nem fog társkeresőn ismerkedni.

(Kár, hogy nem lehet értékelni az alkalmazást használókat. Esetedben pl. jelölni valahol, hogy erőszakos, senki ne kezdjen vele. Vagy pozitívan is lehetne, nyilván nem téged, hogy jófej srác/lány, csak nem az esetem...stb.)

2020. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Mindegy... Tudom el kell felejteni.. Pénteken megint lesz egy szép lánnyal randi remélem az már akarni fogja a csókot
2020. jún. 24. 09:44
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyira remélem hogy csak egy troll vagy és nem kell félni hogy egy erőszakos vadbarom, mert komolyan féltem a lányt
2020. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ha nem, akkor lefogod?

2020. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Kérdező, ennek a lánynak is azt a képet küldted el magadról, amin 30 kg-val vagy könnyebb? Ha igen, remélem, otthagy, mint a sz@rt. Tudod vannak olyan nők is, akik szeretik a kövér pasikat, talán őszintének kellene lenned, és akkor lenne esélyed is. De nem, te inkább erőszakoskodsz, és elhiteted magaddal, hogy te vagy az áldozat, mert nem reszelt veled. Mi lesz a következő lánnyal, megerőszakolod?
2020. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez igaz, akkor egy gusztustalan pontpontpont vagy.

Örülnöd kellett volna, hogy nem hagyott faképnél, mikor meglátta hogy amúgy egy zsírdisznó vagy. Jó fej volt, ott maradt veled beszélgetni. Erre te erőszakoskodsz vele.

Most annak örülj, hogy nem kaparta ki a szemed.

2020. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!