Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elrontottam az életemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, de normális párkapcsolatom sosem volt. Csak ilyen "lazább dolgok".

Nagyon rossz érzés, főleg amiatt, mert mostanaban egyre többször jut az eszembe hogy gyereket szeretnék.

De ha ennyi idősen sosem volt még barátnőm akkor nem tudom hogy mekkora az esélye hogy találják, és hogy szeressük annyira egymást hogy gyereket merjünk vállalni.


Találhatok így nőt, ha eddig sosem volt?


Üdv


2019. jan. 17. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Naná, hogy találhatsz. Fiatal vagy, előbb-utóbb megtalálod, főleg, ha komolyan gondolod. Ne beszéld be magadnak, hogy nem találsz nőt.
2019. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Évről évre egyre gázosabb a világ, évről évre nőnek az elvárások, egyre nehezebb megugrani a lecet. Azért ezt tartsd szem előtt!
2019. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik baratomnak mostanaban lett eloszor komoly baratnoje. O is azt mondta, hogy ezelott mindig csak laza kapcsolatai voltak, szex es annyi. 30 koruli a ferfi. Gondolom ha lazabb dolgok osszejottek neked is, akkor nem vagy veszesen ronda se hulye, szoval nincs akadalya a komolyabb kapcsolatnak sem.
2019. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, aki idősebb nálad és még az is egy misztikus dolog neki, hogy hozzáérni egy nőhöz - és nem úgy, hogy véletlenül nekimennek egymásnak pl. a metrón. Azokat a lazább dolgokat csak összehoztad valahogy, fel a fejjel, hajrá!
2019. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint láthatod, erre a problémádra nem itt kellene megoldást keresned, mert egyszerűen nem tudunk elég hosszú és részletes választ adni az oldal jellegéből adódóan.


Akár menj el szakemberhez, akár egyszerűen csak a való életben érdeklődj más, nőknél sikeres férfiaknál hogy mi hogy megy.

2019. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az agymosó marketing hatását miszerint elcseszted az életed ha nem volt kapcsolatod pont ezen a fórumon lehet kiválóan lemérni.


Newton és Tesla nyilván jót röhögne ezen az elméleten.

Egyébként pedig az életben a párkapcsolat ennek a résznek csak 1 szelete, lehet még csinálni benne X 100 millió másik dolgot.

Továbbá egy párkapcsolatnak NEM csak előnyei vannak, de persze mindenki maga dönt.

2019. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!