Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elrontottam az életemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életemet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 20 évesek vagyunk. Ide költözött hozzánk (anyámékkal élek). Már 4 éve együtt vagyunk, 1 éve költözött ide. És már kezdem azt érezni , hogy nem szeretem. Sok a vita nagyon. Hetente kétszer háromszor össze veszünk. És már kezdek másra vágyni. Anyjáék nem fogadnák vissza. Mit csináljak? Kezdem ugy érezni , hogy el**sztam az életemet.

2016. máj. 28. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg jo hogy legalabb nem kovettetek a mostani divathullamot es csinaltatok gyeteket huszevesen munka nelku a nagyszulok nyakara...

Ha oyan felnott volt hogy elkoltozott akkor ezt is meg tudja oldani

2016. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jótékonysági szervezet vagy? Tudod néhány szegény családot, akiken segíteni kellene! Egyéni problémája, hogy nem fogadja vissza a családja. Vagy mit terveztél egyébként, lesz majd valaki más, amikor megy hozzád, akkor menjen át a másik szobába. Szépen összecsomagolni, és viszont látásra.
2016. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó csak kicsit sajnálom mert nagyon ragaszkodik hozzám...
2016. máj. 28. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy 20 éves lányt nem kell sajnálni, csak gondolom butuska. Szépen menjen el dolgozni és kapni fog fizetést, és utána tud keresni albérletet, és majd szépen megismerkedhet valakivel, akivel összeillik. Ennyit segits neki, hogy valami munkahelyet együtt keressetek és találjatok neki albérletet, most azért igy az utcára ne tedd ki és adj neki kis önbizalmat, hogy fiatal, szép és találni fog tőled jobbat is.. Persze most kilátástalan helyzetben érzi magát, azért is ragaszkodik hozzád, de ha már nem szereted akkor beszéld meg vele és találjátok meg a legjobb megoldást.
2016. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen igazat adok az előzőeknek, egyáltalán nem vagy felelős a lányért.

Azt viszont hozzátenném, hogy egy 4 éves kapcsolat feladásán gondolkodj el, a veszekedés nem feltétlenül jelent rosszat, amíg meg tudjátok beszélni. Elképzelhető, hogy azért is próbálsz menekülni az egészből, mert nyomásként érzed, hogy őt el kell tartanod. Pedig nem kell!

2016. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!