Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig könnyen ment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig könnyen ment az ismerkedés, aztán jött egy hullámvölgy amikor senkivel nem jött össze semmi, abból hogy másztatok ki? Írnátok róla?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatomnak vége lett már lassan 2 éve azóta még csak nem is igazán randiztam.

Valahogy nem jött az életembe olyan férfi aki igazán megfogna, pedig nincs olyan hű de magasan a mérce.


Jártatok már hasonlóan?


2020. jún. 22. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rágörcsölnöd a témára, mert azzal csak gyomorideged lesz! Meg lehet, hogy még bizalmatlan is vagy a pasik felé, és ez miatt sem fog meg egyik sem. Kicsit vedd lazábban a dolgot, aztán majd összejön valami. 😉
2020. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno hasonló cipőben jártam én is. Vége lett az 5 éves párkapcsolatomnak és utána egyszerűen senkivel nem jött össze.

Jó 2,5 évig egyedül voltam. Egy idő után már rágörcsöltem és csak erőltettem az ismerkedést, ami persze nem jött össze.

Úgy voltam vele x idő után, hogy hagyom ezt az egészet mert csak sérültem. És lám, derült égből jött egy férfi, aki levett a lábamról, aki a kezdeti bizalmatlanságomat is feloldotta.

Így utólag nézve, kicsit spirituálisan úgy gondolom mindennek megvan az ideje. Lehet sérültem a sok kudarctól, de ugyan akkor sokat is fejlődtem. Rá jöttem mi "kell" nekem, milyen párt szeretnék. Tapasztalatokat szereztem ezáltal.

2020. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!